В Хмельницькій районній філії Хмельницького обласного центру зайнятості для безробітних громадян, які зацікавились підприємницькою діяльністю та виявили намір започаткувати власну справу, відбувся інформаційний семінар «Як розпочати свій бізнес?».

Заступник директора філії Віталій Бандирський ознайомив учасників з поняттям підприємницької діяльності та бізнес-планування, перспективами розвитку підприємництва в районі, основами податкового законодавства; надав інформацію про стан регіонального ринку праці; розповів про послуги служби зайнятості, зокрема щодо сприяння у створенні власного бізнесу.

В ході заходу учасникам було представлено приклади успішного провадження підприємницької діяльності колишніми безробітними, які активно розвивають власну справу та створюють нові робочі місця.

Присутніх зацікавила надана інформація. Найбільш актуальними виявилися питання розвитку підприємництва у сільській місцевості, можливості проходження профдіагностичного тестування та профнавчання за направленням служби зайнятості.

 В ході проведення семінару було надано ґрунтовні відповіді на численні питання безробітних, які в майбутньому стануть корисними для прийняття ними виваженого та важливого рішення.

За матеріалами Хмельницької районної філії Хмельницького ОЦЗ