Event-менеджер – це спеціаліст, який займається організацією та координацією різноманітних свят в інтересах компанії, групи людей або приватних осіб. Event-менеджер поділяється на корпоративний і комерційний. Перший спеціалізується на обслуговуванні юридичних осіб, другий – фізичних. До кола еvent-менеджерів відносяться штатні співробітники компаній, працівники спеціалізованих агентств і «вільні художники», які колись створили собі ім’я і завдяки цьому не відчувають нестачі в клієнтурі

Великі і середні фірми сьогодні вважають за краще замовляти проведення корпоративних свят у професіоналів і все частіше звертаються в спеціалізовані агентства. Користь таких заходів для фірм очевидна – згуртувати колектив, усунути негативні емоції по відношенню до керівництва, згладити конкуренцію між співробітниками.

До головних якостей еvent-менеджера відносять комунікабельність, життєрадісність, високу працездатність і стресостійкість, креативне мислення, природжені лідерські якості.

Зараз у професію приходять люди, які не мають спеціальної освіти. Частіше серед еvent-менеджерів зустрічаються музиканти, актори, художники, дизайнери, журналісти, історики. Корисними будуть знання в галузі психології. Значних успіхів досягають колишні педагоги-організатори.

Відділ організації профорієнтації Хмельницького ОЦЗ