Фахівці з 3д – візуалізатори і модельєри – спеціалісти високого класу в сфері тривимірної графіки. Їх знання і вміння можуть бути корисними в процесі створення роботів чи їх окремих елементів.

Існує величезна кількість галузей, де застосовується тривимірне моделювання та анімація. Тривимірна графіка незамінна у презентації майбутнього виробу. Для того, щоб розпочати виробництво, необхідно намалювати, а потім створити 3д-модель об’єкту. А вже на основі 3д-моделі, за допомогою технологій швидкого прототипування складається реалістичний прототип (зразок) майбутнього виробу.

За допомогою тривимірної графіки досягається максимально реалістичне моделювання міської архітектури і ландшафтів з мінімальними витратами. Технологія 3д у створенні комп’ютерних ігор використовується вже понад десять років. В професійних програмах досвідчені фахівці вручну промальовують тривимірні ландшафти, моделі героїв, анімують створені 3Д-об’єкти і персонажі, а також створюють концепт-арти.

Отримати ці професії можна у вищих та професійно-технічних навчальних закладах відповідного профілю.

Професії у сфері робототехніки та мехатроніки передбачають наявність знань з алгебри, геометрії, хімії, фізики та креслення.

Відділ організації профорієнтації