Професії майбутнього: якою буде робота через 10-15 років

        Якщо вірити вченим, в найближчі 20 років наш світ чекають глобальні зміни. Екологія, медицина, наука, економіка і навіть соціальний устрій зазнають змін. Ринок праці теж стрімко змінюється, з розвитком глобальних технологій і постійним прогресом потреба в нових і перспективних професіях усе більше зростатиме. На зміну старим приходять нові професії, більш затребувані й цікаві.  У зв'язку з тим, що біо- та IT-технології активно входять у нашу повсякденність, зовсім скоро з'явиться безліч професій на стику наук: біоінженер, молекулярний дієтолог, сіті-фермер, енергоаудитор, проектувальник "розумних доріг" та інші.  Давайте знайомитися з новими професіями ближче...

Генетичний консультант

        Сьогодні генетика - одна з найперспективніших галузей медицини. Генетичне планування - це не фантастика, а реальність. Воно дозволило безлічі пар в світі народити здорових дітей. А дорослим людям генетичні дослідження допомагають вчасно дізнатися про ризик появи хвороби і вчасно почати профілактику або лікування.

        Генетичний консультант - це лікар, який працює з пацієнтами, призначає генетичні дослідження, інтерпретує їх результати, визначаючи можливі ризики захворювань, розробляє стратегії лікування і профілактики цих захворювань. Також генетичний консультант працює з подружжям, визначає можливі спадкові захворювання майбутньої дитини і призначає додаткові дослідження і процедури, що дозволяють мінімізувати ризики передачі цих захворювань.

Професію можна здобути:

- Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця

- Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова

- Івано - Франківський національний медичний університет

- Харківський національний медичний університет

- Одеський національний медичний університет

- Одеський національний університет ім. Мечникова

За матеріалами сайту https://inventure.com.ua/news/ukraine/25_professij_budushego_i_gde_ih_poluchit