Сучасний ритм життя диктує свої вимоги щодо успішної самореалізації в житті. З метою допомогти молоді у підготовці до виходу на ринок праці, в рамках проекту «Живи та працюй на Хмельниччині», 03 та 04 жовтня фахівцями Хмельницької районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості для учнів Гвардійського НВК, Іванковецького НВК, Малиницького НВК, Шаровечківської ЗОШ І-ІІІ ст., Лісовогрнівецької та Стуфчинецької ЗОШ І-ІІІ ст. проведено інформаційні семінари на тему - «Як розпочати свій бізнес?».

Під час заходу проаналізували, як саме зазвичай пропонують розпочати свій бізнес, що вважають необхідним зробити на самому початку, які обов'язкові витрати згадують і в цілому чи початковий капітал так вже й обов'язковий та необхідний.

Видів діяльності існує величезна множина, і навіть цими рамками школярі не обмежені, - вони можуть придумати нові товари чи послуги, які витребувані чи можуть стати витребуваними на ринку. Щоб розпочати свою справу підлітку достатньо мати оригінальну ідею, яка б приносила стабільний заробіток, розробити бізнес-план, вписати в нього теоретичні відомості про проект і приблизні фінансові розрахунки та починати втілювати ідею в життя.

Посадивши одне деревце, одне зернятко, і приділяючи увагу і турботу першим паросткам, молодий підприємець отримує шанс на квітучий сад і широкі поля. Так, гарантій на успіх немає, але є гарантія, що цього ніколи не буде, якщо ви просто злякаєтесь почати свій бізнес з нуля.

За інформацією Хмельницької районної філії Хмельницького ОЦЗ