оп

 З метою інформування про зміни в законодавстві щодо виконання рішень про стягнення аліментів, 30 січня  фахівцями Ізяславської районної філії Хмельницького ОЦЗ спільно з Ізяславським районним відділом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Хмельницькій області проведено профінформаційний захід для  37 безробітних осіб.

 Начальник виконавчої служби Оксана Закревська поінформувала учасників про положення чинного законодавства щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів. Також, ознайомила із  нововведеннями сімейного та процесуального законодавства, що розширюють можливості застосування спрощеної процедури для отримання рішення про стягнення аліментів.

 Заступник директора Ізяславської філії Ольга Архипюк наголосила: «Служба зайнятості  вживає  активних заходів щодо сприяння зайнятості безробітних громадян, аби скоротити термін їхнього перебування на обліку. Ми надаємо широкий спектр соціальних послуг,  що сприяють якнайшвидшому поверненню незайнятих громадян, у тому числі тих, які сплачують аліменти, до трудової діяльності».

 За матеріалами Ізяславської районної філі Хмелдьницького ОЦЗ