15 серпня 2019 року у Хмельницькому міському центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців на тему:  «Переваги відбору фахівців для підприємств із застосуванням концепції рекрутингу» у якому взяли участь  9 роботодавців.

Учасники семінару ознайомились з новими шляхами та підходами до процесу укомплектування вакансій та пошуку кандидатів на робочі місця на повному ринку праці.

Під час проведення семінару начальник відділу рекрутингу Вероніка Павліщук поінформувала учасників про етапи роботи з вакансіями, які не можливо укомплектувати особами що перебувають на обліку, методи підбору персоналу, джерела пошуку та шляхи укомплектування вакансій Хмельницьким міським центром зайнятості. Особливу увагу звернула на переваги підбору персоналу для підприємства за допомогою служби зайнятості із застосуванням концепції рекрутингу.

Підводячи підсумки семінару, фахівець  служби зайнятості та роботодавці зробили висновок про те, що рекрутинг – це обов’язковий та необхідний процес у кожній організації будь-якої сфери діяльності, від якості та ефективності цього процесу напряму залежить її фінансова результативність.

За матеріалами Хмельницького МЦЗ