Днями в Красилівській районній філії Хмельницького обласного центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців на тему: «Законодавство України про права та обов’язки роботодавців та шляхи їх реалізації у процесі взаємодії роботодавців з службою зайнятості». В семінарі взяли участь 15  представників підприємств, установ та організацій. 

Розпочав семінар заступник директора – начальник відділу організації працевлаштування населення Юрій Патюк, який ознайомив учасників з послугами державної служби зайнятості, основними тенденціями на ринку праці району, новинками законодавства про зайнятість населення  та можливими шляхами співпраці.

Зі свого боку  заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Юрій Лазарук розповів присутнім про професійне навчання безробітних, яке є одним з актуальних інструментів зниження рівня безробіття, підвищення якості трудового потенціалу. Професійне навчання безробітних організовується на замовлення роботодавця та здійснюється у навчальних закладах області, а також у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

«На сьогодні в системі державної служби зайнятості діють 11 центрів професійно-технічної освіти. Ці навчальні заклади створені для вирішення питань оперативного задоволення потреб роботодавців у кваліфікованих працівниках за професіями, що є актуальними на ринку праці та дають можливість займатися індивідуальною трудовою і підприємницькою діяльністю. Тут враховуються всі вимоги роботодавця до підготовки висококваліфікованого працівника», – зазначив Ю. Лазарук.

Також, в ході заходу, учасників поінформовано щодо впровадження механізму стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць шляхом компенсації єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Роз’яснено та наголошено присутнім роботодавцям про зміни чинного законодавства, безумовне додержання законодавства про працю, про незадекларовану працю, про легалізацію використання праці найманих працівників та про відповідальність за порушення чинного законодавства.

Всі учасники семінару активно брали участь в обговоренні питань.

За матерілами Красилівської районної філії Хмельницького ОЦЗ