оп

В січні у Хмельницькому міському центрі зайнятості стартував місячник профорієнтаційного комплексу «Побудова кар’єри. Професійний розвиток. Професії майбутнього» для школярів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів міста.

Головне завдання  заходів - сприяння професійному самовизначенню та свідомому вибору професії, розширення кругозору щодо сучасного ринку праці та світу професій, підвищення престижності робітничих професії.

 Дискусія з випускникми про вибір професії була б не повною без аналізу ситуації на ринку праці міста. Інформацію про потреби ринку праці, про наявний дисбаланс між попитом і пропозицією робочої сили надали фахівці з питань профорієнтації центру зайнятості Валентина Семенюк та Тетяна Нестерук. Вони поінформували про професії, які актуальні сьогодні та презентували професії, що будуть затребувані в найближчому майбуньому, надали рекомендації щодо складових  вибору уподобаного фаху.

 Під час заходів проведено тестування 41 учня на платформі «Моя професія: консультаційна мережа».

Проведені заходи стали пізнавальним і корисними, і вчасно  порушені питання щодо професійного вибору в сучасних соціально-економічних умовах, допоможуть застерегти  молодь  від  хибного  кроку та зорієнтуватись у  світі  професій.

профорієнтаційними заходами охоплено: НВК №2, Хмельницький ліцей І-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради, ВПУ №4, ВПУ №11, спеціалізована ЗОШ №33.

Загалом було охоплено 250 учнів.

За матеріалами Хмельницького ОЦЗ