Днями в приміщенні Старокостянтинівської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості тренером Оксаною Устиновою проведено тренінг «Успішна Я» для безробітних жінок, в тому числі з дітьми до 6 років.  

Сприяння успішній особистісній та професійній самореалізації, формування ефективній стратегії поведінки на ринку праці, підвищення мотивації до легальної зайнятості - такою була мета тренінгу.

Всі головні якості активності особистості – готовність до діяльності, саморегуляція, мотивація, соціальна взаємодія, сміливість та самостійність –  обговорювалися та застосовувалися на семінарі за допомогою інтерактивних форм роботи з аудиторією. Корисною та цікавою виявилася психологічна вправа з самопрезентації «Мрія дитинства».

Особливо зацікавили безробітних практичні рекомендації тренера щодо можливості започаткування власної справи, вони мали можливість, під час роботи в малих групах, розробити і презентувати бізнес-концепції. Присутні навчилися оцінювати емоційні стани інших людей в ситуаціях, які виникають під час міжособистісного та ділового спілкування, отримали практичні поради щодо розвитку особистості.

О.Устинова давала конкретні завдання для учасників, направлені на активізацію сильних сторін характеру кожного, установку особистості на заздалегідь позитивний результат, опрацювання різноманітних форм і методів спілкування та створення власної позитивної презентації у будь-якій ситуації.

Учасники тренінгу оволоділи правилами ділового спілкування, набули необхідних знань, як уникати помилок при пошуку роботи та основне – вони здобули впевненість у тому, що знайдуть гідну роботу.

У заході взяло участь 16 осіб.

За матеріалами Старокостянтинівської міськрайонної філії Хмельницького ОЦЗ