Провідний фахівець з профорієнтації Старокостянтинівської міськрайонної філії Лілія Шульженко провела, 24 листопада 2021 року, для учнів 9 класу Старокостянтинівського НВК «Спеціалізована школа, І ст., гімназія» ім. Героя України С.Бондарчука профорієнтаційний урок на тему: «Не помились, обираючи шлях».

Основна мета заходу -  допомога молоді усвідомити особливості вмотивованого вибору професії, сформувати загальну готовність до професійного самовизначення, розширити уявлення про світ професій та їхні особливості, навчити учнів здатності співвідносити зовнішні характеристики людини з професією.

Л.Шульженко інформувала старшокласників про затребувані на сучасному ринку праці професії,  акцентувала увагу на здійсненні правильного їх вибору.

Також фахівчиня ознайомила учнів  з онлайн-платформами для додаткового навчання («LingvaSkills», «Prometheus», «Skills Academy», «CareerHub») та профорієнтаційного тестування (сайт ДСЗ - рубрика «Профорієнтація/Вибір професії»; блок «Пройти тестування»  http://profi.dcz.gov.ua/tests/); «Профорієнтатор Україна» http://proforientator.com.,  платформою «Моя професія: консультаційна мережа».

 

За матеріалами Старокостянтинівської міськрайонної філії Хмельницького ОЦЗ