Професії майбутнього: якою буде робота через 10-15 років

           Якщо вірити вченим, в найближчі 20 років наш світ чекають глобальні зміни. Екологія, медицина, наука, економіка і навіть соціальний устрій зазнають змін. Ринок праці теж стрімко змінюється, з розвитком глобальних технологій і постійним прогресом потреба в нових і перспективних професіях усе більше зростатиме. На зміну старим приходять нові професії, більш затребувані й цікаві.  У зв'язку з тим, що біо- та IT-технології активно входять у нашу повсякденність, зовсім скоро з'явиться безліч професій на стику наук: біоінженер, молекулярний дієтолог, сіті-фермер, енергоаудитор, проектувальник "розумних доріг" та інші.  Давайте знайомитися з новими професіями ближче...

Біоетик

            Біоетика  — нормативне знання, що охоплює моральну  проблематику, пов'язану з розвитком біомедичних наук, які стосуються питань  генетики, медичних досліджень, терапії, турботи  про здоров’я  і життя людини.

           Розвиток сучасних технологій часто призводить до етичних дискусій: чи втручатися в генетичний код людини, чи необхідний штучний інтелект, чи прийнятне клонування. 

           Тому, скоро знадобляться спеціалісти, які будуть знатися на відповідних правових та етичних аспектах, допоможуть науковим лабораторіям захистити свої відкриття, і при цьому, не перейти моральні межі. У сферу інтересів біоетиків, також, включаються проблеми створення та перенесення в біосферу трансгенних рослин і тварин, використання генетично модифікованих харчових продуктів тощо.