оп

Одним з пріоритетних напрямів профорієнтаційної роботи служби зайнятості є проведення превентивної роботи серед учнівської молоді з питань підвищення мотивації до свідомого вибору професій, сприяння професійному самовизначенню молоді на основі усвідомлення особистих нахилів та можливостей, здібностей та інтересів.

Так, 30 січня 2019 року провідний фахівець з профорієнтації Летичівської районної філії Хмельницького ОЦЗ Інна Данчук відвідала Голосківську загальноосвітню школу. Під час профорієнтаційного семінару учні були поінформовані про світ професій, ринок праці області та району, актуальність робітничих професій, реальний попит роботодавців на робітників, важливість вибору першої професії, особливості працевлаштування в сучасних умовах, можливість безкоштовного навчання за сприянням служби зайнятості.

Також, І.Данчук презентувала учням платформу державної служби зайнятості для профорієнтаційного онлайн-консультування «Моя професія: консультаційна мережа». Учні випускних класів, які виявили бажання пройти онлан-тестування були зареєстровані в даній програмі.

По завершенню семінару учасники отримали роздатковий матеріал та буклети служби зайнятості.

За матеріалами Летичівської районної філії Хмельницького ОЦЗ