Зазвичай вибір професії молоді люди роблять на основі зовнішньої привабливості, наприклад, за рівнем зарплати, іміджу установи, престижності професії, за прикладом батьків, друзів тощо. Але при цьому часто-густо ігнорують та нехтують якості власної особистості. І коли вибір професії невдалий, то він призводить до незадоволення собою, неефективності праці, невдалої кар'єри, безробіття та, більш того, - до страждань від професійних хвороб. Тому, питання вибору професії є надзвичайно важливим і непростим.

18 вересня 2018 року фахівець з профорієнтації Городоцької районної філії Хмельницького ОЦЗ Ірина Липейза для учнів 9-А класу Городоцького ліцею №4 провела профорієнтаційний урок щодо вибору професії. Під час заходу учні отримали інформацію про професії, їх зміст, попит на ринку праці, рівень необхідної освіти, перспективи працевлаштування, можливості проходження навчання. А п’ятеро учениць  пройшли профдіагностичне обстеження з метою визначення придатності до тієї чи іншої сфери професійної діяльності, інтересів, схильностей та здібностей людини до опанування професії.

Крім того, І.Липейза запросила учнів пройти тестування, завітавши до Городоцької районної філії Хмельницького ОЦЗ, з використанням сучасних тестових методик.

У заході взяли участь 15 учнів.

За матеріалами Городоцької районної філії Хмельницького ОЦЗ