10 вересня 2019 року в Красилівській районній філії Хмельницького обласного центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців на тему «Використання електронних сервісів з метою посилення комунікацій з клієнтами служби зайнятості». 

Розпочала семінар директор Красилівської філії Оксана Римарчук, яка розповіла про хід реформування державної служби зайнятості, метою якого є створення сервісної установи сучасного формату з клієнтоцентрованим підходом до обслуговування шукачів роботи та роботодавців відповідно до їх потреб. Також О. Римарчук зазначила, що запроваджено сучасні електронні  сервіси та нові форми роботи, які значно спрощують доступ до послуг служби зайнятості та сприяють оперативному задоволенню потреб клієнтів.

 Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Юрій Лазарук презентував електронний сервіс – Електронний кабінет роботодавця. За допомогою  Електронного кабінету роботодавця( далі – ЕКР) роботодавцю забезпечується можливість реєстрації вакансій, здійснення добору працівників і перегляду резюме, участь у опитуваннях. Головною перевагою ЕКР є розширений доступ до послуг  служби зайнятості  і отримання  можливості у створенні і поданні  звітів за формами 3-ПН, 4-ПН, 1-ПА, відслідковування видачі направлень і працевлаштування на заявлену вакансію, стану укомплектування заявлених вакансій тощо

Всі учасники семінару, за допомогою фахівців філії, створили чвій Електронний кабінет роботодавця та набули навички щодо подання звітності в електронному вигляді.

В семінарі взяли участь 10  представників ПОУ.

За матеріалами Красилівської районної філії Хмельницького ОЦЗ