Під час семінару розглядалися питання стосовно відповідальності за порушення законодавства з питань праці за використання праці без належного оформлення та праці іноземців без оформлення.

Також, роботодавці ознайомились з елементами дуальної форми навчання у професійній підготовці кваліфікованих робітників. Учасників зацікавила інформація про експеримент, який проводився упродовж 2015-2017 років з організації навчально-виробничого процесу з елементами дуальної форми навчання на базі вищого професійного училища №33 м. Києва (професія «Кухар»), вищого професійного художнього училища м. Львова (професія «Маляр»), вищого професійного училища машинобудування м. Запоріжжя (професія «Токар»).

Результат експерименту - випуск трьох груп, які засвідчили позитивні результати упровадження елементів дуальної форми навчання: високий рівень працевлаштування – до 97%, підвищення якості професійної підготовки на 12-17%, додаткові фінансові надходження – до 50 тисяч гривень у кожному професійно-технічному навчальному закладі, зменшення витрат на комунальні послуги та витратні матеріали, більш стійка та взаємовигідна співпраця з роботодавцями.

За матеріалами Хмельницького МЦЗ