В рамках проведення  Всеукраїнського тижня професійної освіти, фахівцем з профорієнтації Хмельницького міського центру зайнятості Валентиною Семенюк проведено  вебінар на тему: «Презентація послуг з професійного навчання, в т. ч. послуг ЦПТО ДСЗ».

Мета заходу - підвищення мотивації безробітних осіб до здобуття актуальних професій на локальному ринку праці.

Під час вебінару фахівець ознайомила учасників  з описом професій, актуальними вакансіями  на локальному ринку праці, розповіла про умови навчання, яке проводиться з використанням сучасної матеріально-технічної бази та згідно з навчальними програмами, які відповідають вимогам роботодавців. Надала інформацію про права та обов’язки для тих хто бажає проходити навчання за направленням служби зайнятості, та наголосила, що Державна служба зайнятості пропонує безробітним опанувати нову, актуальну професію на ринку праці, за рахунок коштів Фонду загальнообов¢язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

«Здобуті під час професійного навчання навички та вміння допоможуть вам якнайшвидше отримати роботу та відновити свою  трудову діяльність», - зауважила В. Семенюк.

 

За матеріалами Хмельницького міського центру зайнятості