10 найдивніших професій, про існування яких ви могли й не здогадуватися:

1. Професія дояра змій, тобто фахівець даної справи витягує отруту з найнебезпечніших змій (гримучих змій чи кобр). Їх отрута використовують для створення ліків і протиотрут.
2. Фахівець з розправлення подушок.  Ці співробітники працюю  дорогих меблевих магазинах, які торгують спальними гарнітурами. Протягом робочого дня фахівець має ходити по торговому залу і розправляти зморшки і складки на подушках і покривалах.

3. Тестувальник водних гірок – найвеселіша професія в цьому списку, адже людина, яка займається їх випробуванням, цілий день катається на гірках, перевіряючи їх на міцність та комфорт.
4. Інструктори з серфінгу для собак – це спеціалісти, які навчають кататися на серфі господарів та їх улюбленців (в даному випадку собак). Втім, деякі спеціалізуються виключно на собаках.
5. Особові тестери або, як їх ще називають, сенсорні вчені. Науковці використовують свої руки як робочий інструмент, щоб визначати ефективність кремів, пінок для вмивання і бритв. 
6. Професійний глядач ТВ – це справжня робота, але виконувати її не так просто, як може здатися. Професійні глядачі зазвичай переглядають різні програми і нові кліпи, щоб знайти потрібні фрагменти, які можна використовувати в інших передачах або новинах. 
7. Професійний крутильник сигар. Цю професію можна здобути тільки на Кубі. І це не дивно, адже Куба – це батьківщина сигар. Цікаво, щоб стати торседоросом (так називають професіонала в цій справі), необхідно вчитися аж 10 років!
8. Дегустатори корму для собак зазвичай наймають компанії-виробники, щоб протестувати якість своєї продукції. Ще вони оцінюють його харчову цінність, і зазвичай не їдять, а випльовують корм після проби.

9. Визначники статі курчат . Фахівці працюють у комерційних пташиних інкубаторах. У представників даної професії повинна бути гарно розвинута інтуїція, адже зазвичай визначення статті курчат «чистої води» інтуїція.
10. Перевертач пінгвінів. Так, така професія існує. Справа в тому, що милі товсті північні пташки без крил дуже незграбні і деколи пересуваються з працею. А пінгвіни, що мешкають поруч з полярними станціями, частенько виявляються перевернутими. Коли до станції підлітає літак, птахи реагують на звук, намагаються задерти голову, але через короткої шиї не можуть розглядати об’єкт в небі і падають на спину. А перевернутися назад незграбний пінгвін, на жаль, не може, через що може стати жертвою хижака. Але перевертач завжди приходить на допомогу бідолахам і, по суті, рятує їм життя.