Нещодавно на ТОВ “Понінківська картонно-паперова фабрика - Україна” відбувся день відкритих дверей для безробітних осіб Полонського районного центру зайнятості.

Понінківська картонно-паперова фабрика – одне з найстаріших в Україні папероробних підприємств, яке на даний час спеціалізується на виробництві гофрокартону. Продукція картонно-паперової фабрики користується попитом на українському ринку та далеко за його межами.  Сьогодні тут працює понад 920 працівників. Але підприємство продовжує пошук і прийом людей на постійну роботу. Так, на даний час товариство проводить набір працівників на вакантні робочі місця: водій навантажувача, слюсар-ремонтник, слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електроніка), токар, різальник паперу, картону та целюлози, сортувальник паперового виробництва,  контролер целюлозно-паперового виробництва.

Під час заходу 11 пошукачів роботи ознайомились з основними професіями на виробництві, з умовами та оплатою праці, матеріально-технічною базою підприємства.

Співпраця центру зайнятості з підприємством щодо працевлаштування є запорукою ефективного вирішення кадрових потреб.

Учасникам  сподобалася екскурсія, вони були переповнені враженнями.

 

 

За інформацією Полонського РЦЗ