оп

Напикінці минулого тижня в Городоцькій  районній  філії Хмельницького ОЦЗ зайнятості відбувся тренінг для безробітних на тему - «Побудова кар'єри та професійний розвиток». 

Мета заходу - ознайомлення учасників із навиками планування кар’єри, стратегіями досягнення цілей, допомога у пошуку свого місця в житті.

Тренінг проводила провідний фахівець з профорієнтації філії Ірина Липейза. В основній частині тренінгу учасники заходу, за допомогою вправ, мали можливість визначити свої професійні можливості, а також спробувати побудувати стратегічний план дій щодо працевлаштування в майбутньому. Безробітні визначили власні позиції на ринку праці та відокремили, якими рисами повинен володіти хороший працівник, щоб побудувати кар’єру.

По завершенню тренінгу учасники закріпили власну самооцінку та проаналізували особисті ресурси.

Учасників тренінгу зосередили увагу на головних аспектах підвищення конкурентоздатності шукачів роботи на ринку праці. «На сьогодні молодь має самостійно вивчати та вдосконалювати іноземну мову, займатись самоосвітою в контексті своєї професії, розвивати в собі такі навички, як критичне мислення, креативність, комплексне вирішення проблем, здатність оцінювати ситуацію та приймати рішення», - сказала І.Липейза.

Тренінг відвідали  11 осіб віком до 35  років.