оп

В рамках проекту з Міжнародною організацією праці «Підтримка зайнятості для подолання кризи в Ураїні» та з метою удосконалення організації та проведення профінформаційної та профконсультаційної роботи з населенням, задоволення потреб в отриманні якісної професійної інформації, формування відповідального ставлення до власного життєвого вибору, створення умов для розвитку самозайнятості населення та підтримки підприємницької ініціативи безробітних вкотре Кам’янець-Подільським міським центром зайнятості 30-31 січня 2019 року було проведено двохденний тренінг «Розпочни свій бізнес».

Тренінг «Розпочни свій бізнес» - це програма, що призначена для людей, у яких вже є конкретна бізнес-ідея і які хочуть започаткувати власну справу. В програмі представлені кроки, необхідні для того, щоб почати свій бізнес. Результатом виконання цих кроків – створення власного життєздатного бізнес-плану.

Учасники тренінгу навчилися, як потрібно виявити основні перешкоди у вирішенні проблем власної зайнятості та визначити шляхи їх подолання. За допомогою вправ та рольових ігор безробітні визначали якості, необхідні успішному підприємцю та підвищували свою самооцінку і віру в свій подальший успіх.

Загалом, учасники заходу отримали відповіді на запитання, пов’язані з підприємницькою діяльністю, реалізацією себе на сучасному ринку праці. Вони були досить активними і під час тренінгу отримали практичні поради та рекомендації щодо того, як стати успішними підприємцями.

За матеріалами Кам’янець-Подільського міського центру зайнятості