Для свідомого вибору учнівською молоддю майбутньої професії, сприяння у формуванні мотивації до вибору професійної діяльності та знайомства зі світом актуальних професій провідним фахівцем з профорієнтації Городоцької районної філії Хмельницького ОЦЗ Іриною Липейзою було проведено профорієнтаційний захід - «Урок реального трудового життя» для учнів Городоцької ЗОШ з польською мовою.

Стан сучасного ринку праці, де в наявності чимала кількість безробітної молоді з незатребуваними роботодавцями спеціальностями, а з іншого – брак фахівців з технічних, будівельних спеціальностей, вимагає сьогодні великої профорієнтаційної роботи в школах. Професій безліч. Яку вибрати? Ким бути? Де працювати? Як побудувати майбутнє? На ці нелегкі запитання незабаром прийдеться шукати відповідь сьогоднішнім учням, які вже стоять на порозі самостійного життя.

Під час уроку Ірина Липейза надала коротку характеристику професій, які актуальні на ринку праці. Учні ознайомилися із реаліями та перспективами сучасного ринку праці та його вимогами, отримали інформацію про професії та види професійної діяльності. Наприкінці заходу учні були запрошені на профдіагностичне тестування до Городоцької районної філії.

В заході взяли участь 22 учні.

За матеріалами Городоцької районної філії Хмельницького ОЦЗ