Фахівці Славутської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості черговий раз долучилися до онлайн-заходів, які  проводяться в рамках Всеукраїнського тижня професійно-технічної освіти.

Так, 25 листопада відбувся  онлайн-захід для 10 безробітних осіб та  48 здобувачів освіти Славутчини.

Мета - ознайомлення учасників з освітніми послугами, матеріально-технічним забезпеченням, умовами вступу, професіями та формами за якими здійснюється навчання у Державному професійно-технічному навчальному закладі «Славутський професійний ліцей».

 У ході заходу заступник директора з виховної роботи професійного ліцею Марина Бондарчук, ознайомила учасників з історією створення навчального закладу та  розповіла про особливості навчання. Поінформувала про учнів, які постійно беруть участь у  конкурсах, олімпіадах та ярмарках різних рівнів. Вказала на можливість курсової та індивідуальної підготовки, оскільки професійно-технічна освіта доступна кожному як випускникам школи, так і тим хто бажає перекваліфікуватися чи підвищити свій професійний рівень.

          Зі свого боку провідний фахівець з профорієнтації філії Ольга Гоцюк наголосила на важливості свідомого підходу до вибору майбутнього фаху, враховуючи потреби ринку праці та перспективи працевлаштування, зокрема за робітничими професіями.

  Сподіваємося, що проведений захід допоможе молоді визначитися з професійним майбутнім, а незайнятому населенню вірно планувати свою подальшу  професійну кар’єру.

 

За матеріалами Славутської міськрайонної філії Хмельницького ОЦЗ