Для багатьох клієнтів служби зайнятості перспектива стати приватним підприємцем є єдиною можливістю реалізувати себе в професійному та кар’єрному плані. Залучення безробітних до організації підприємницької діяльності – одна з активних форм їх підтримки, яка здійснюється державною службою зайнятості у разі відсутності на ринку праці підходящої роботи.

Атаманчук Вікторія Вікторівна до Кам’янець-Подільського районного центру зайнятості за сприянням у пошуку роботи звернулася в листопаді 2016 року. Перебуваючи на обліку в центрі зайнятості, підходящої роботи на ринку праці підібрати не вдавалося. Тоді, Вікторії Вікторівні фахівцями центру зайнятості було запропонували відкрити власну справу. Ця ідея зацікавила пані Вікторію, оскільки це дало б можливість присвятити себе улюбленій справі та ще й отримувати від цього прибуток. Згодом Вікторія Атаманчук відвідала семінари з орієнтації на підприємницьку діяльність, пройшла профдіагностичного обстеження на виявлення підприємницького потенціалу, розробила та вдало захистила на комісії з питань одноразової виплати допомоги по безробіттю, що діє при центрі зайнятості бізнес-план. З вибором напрямку діяльності довго не вагалася: оскільки мала досвід роботи у швейному виробництві, то й бізнес-план розробила на тему «Пошиття та ремонт одягу»

Отримавши одноразово виплату допомоги по безробіттю для організації власної справи, Вікторія Вікторівна відкрила невеличку майстерню з ремонту та пошиття одягу. І почала реалізовувати свою мрію.

На сьогодні Вікторія Вікторівна успішно працює. Вже має чимало постійних клієнтів, створила робочі місця для двох найманих працівників. Система знижок вартості замовлень для постійних клієнтів, висока якість виконаних робіт, тактовний підхід до клієнта забезпечують конкурентоздатність послуг, які надає Вікторія Вікторівна.

 Сьогодні Вікторія – успішна жінка і радить тим, хто планує стати підприємцем, бути наполегливим у досягненні мети, не боятися труднощів і перешкод та вірити в успіх своєї справи.

Кам’янець-Подільський РЦЗ