Онлайн-захід «Ризики нелегальної трудової міграції».

     Красилівська районна філія Хмельницького обласного центру зайнятості.

    В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля», 25 листопада, в Красилівській районній філії Хмельницького ОЦЗ відбувся онлайн-захід «Ризики нелегальної трудової міграції» за участю головного юриста відділу «Красилівського бюро правової допомоги» Валентина Галюка.

   Провідний спеціаліст з профорієнтації Красилівської районної філії Олена Поліщук ознайомила учасників заходу з поняттям «торгівля людьми», формами та методами вербування, експлуатації людини. Безробітні отримали інформацію про наслідки трудової міграції, куди звертатися громадянам у разі виникнення скрутної ситуації. В.Галюк розповів як отримати правовий захист від протиправних дій внаслідок нелегальної міграції та торгівлі людьми.

    На завершення заходу О.Поліщук наголосила, що на кожному з етапів працевлаштування чи на регіональному ринку праці, чи за кордоном важливо дотримуватись встановлених норм і правил працевлаштування, володіти повною та достовірною інформацією про роботодавця, мати укладений трудовий договір, за жодних обставин не довіряти свої документи, що засвідчують вашу особу. При цьому присутні залучалися до діалогу, в якому кожен бажаючий мав змогу висловити свою думку.

   Подана інформація мала за мету застерегти учасників від небезпечних ситуацій, у які може потрапити кожен, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу. Надіємось, що присутні усвідомили всі небезпеки, які можуть виникнути в процесі нелегальної трудової міграції.

 

 

Інформаційно-просвітницький захід.

Славутська міськрайонна філія Хмельницької обласної служби зайнятості.

    Директор Славутської міськрайонної філії Хмельницької обласної служби зайнятості Сергій Пономарьов, 26 листопада, долучися до проведення інформаційно-просвітницького заходу, спрямованого на попередження домашнього насильства, що проводився управлінням соціального захисту населення Славутської територіальної громади. Захід проходив у межах щорічної міжнародної кампанії «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблеми подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.