Вчора, директор Шепетівської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Олександр Ребекевша з робочим візитом зустрівся з керівником ПП «МВМ-13», депутатом Хмельницької обласної ради - Врамом Мовсісяном. Підприємство займається ремонтом дорожнього покриття на території регіону

15.11.2018
Шановний  Олександре Михайловичу!  Прийміть найщиріші вітання із 120-річчям ТОВ "Старокостянтинівцукор"! Активна співпраця вашого підприємства з Хмельницькою обласною службою зайнятості з питань підготовки робітничих кадрів та працевлаштування безробітних громадян забезпечує соціальний захист мешканців регіону підвищення їх добробуту та сприяє соціально-економічній стабільності в області.
12.10.2018

До обласної служби зайнятості надійшло 27 письмових звернень, що на 18% менше, ніж за відповідний період 2017 року. З органів вищого рівня отримано для розгляду 7 звернень громадян (за І півріччя 2017 року – 25).

 

15.08.2018

За вагомий внесок у відродження національних традицій українського народу в Державній службі зайнятості, креативний підхід та активну участь у Всесвітньому дні вишиванки-2018 колективи Хмельницького обласної служби зайнятості та Чемеровецької районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості нагороджено Дипломами Державної служби зайнятості (Центрального апа

13.07.2018
Надзвичайно ефективним заходом у сприянні працевлаштуванню незайнятого населення та укомплектуванні заявлених роботодавцями вакансій є  проведення ярмарків вакансій за участю самих роботодавців та безробітних. З метою надання допомоги у підборі працівників для ФОП Заворотний Руслан Ярославович (керівник кафе-бару «Ягуар») у Городоцькому районному центрі зайнятості відбулася міні-ярмарка вакансій.
04.05.2018
Шановний  Сергію Анатолійовичу! Щиро вітаю Вас та професорсько-викладацький колектив, студентів із 100-річчям з дня створення Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка! Ваш ВУЗ - один з провідних університетів країни, який має досягнення в минулому і сучасному, здійснює великий вплив на кадровий, інтелектуальний, науково-технічний та економічний розвиток країни.
22.10.2018

З метою забезпечення  сприятливих умов  для  якісного  навчання і стажування фахівців  з  профорієнтації, обміну досвідом практичної роботи та на  виконання  заходів Програми  профорієнтації  державної  служби зайнятості на 2017-2020 роки Хмельницькою обласною службою зайнятості  створено навчально- тренінгові  майданчики.

15.08.2018
30 липня в рамках інформаційної акції «Лабіринт можливостей», яка проводилася до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, у Кам’янець-Подільському міському центрі зайнятості проведено семінар з питань запобігання  нелегальній трудовій міграції, торгівлі  людьми, експлуатації дитячої праці.
31.07.2018

Свій початок історія Міжнародного дня боротьби за права інвалідів бере з 5 травня 1992 року. У цей день люди з обмеженими можливостями з сімнадцяти країн, одночасно провели перший загальноєвропейський день за рівні права і проти дискримінації інвалідів. З того часу подібні заходи проводяться кожного п’ятого травня.

05.05.2018
Як відомо, Хмельницька область є одним з потужних осередків легкої промисловості України. В області зосереджено більше чотирьохсот підприємств, що виготовляють різні види текстильного та трикотажного одягу, взуття та інших товарів. Тому, відкриття інноваційних лабораторій, презентація новітнього швейного обладнання, розвиток бізнесу та співпраця з органами влади у цій галузі є першочерговим завданням.
27.04.2018