Свій початок історія Міжнародного дня боротьби за права інвалідів бере з 5 травня 1992 року. У цей день люди з обмеженими можливостями з сімнадцяти країн, одночасно провели перший загальноєвропейський день за рівні права і проти дискримінації інвалідів. З того часу подібні заходи проводяться кожного п’ятого травня.

05.05.2018
Як відомо, Хмельницька область є одним з потужних осередків легкої промисловості України. В області зосереджено більше чотирьохсот підприємств, що виготовляють різні види текстильного та трикотажного одягу, взуття та інших товарів. Тому, відкриття інноваційних лабораторій, презентація новітнього швейного обладнання, розвиток бізнесу та співпраця з органами влади у цій галузі є першочерговим завданням.
27.04.2018

«Як вибрати майбутню професію?» — рано чи пізно таким питанням задається кожна людина. Вибір професії — справа нелегка, але необхідна. Адже щасливе й успішне життя багато в чому залежить від роботи, якою займається людина.

23.04.2018
В Старокостянтинівському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Презентація курсів з професійного навчання». Головною метою при організації професійного навчання безробітних є узгодження потреб роботодавця та інтересів шукача роботи, що сприяє якнайшвидшому працевлаштуванню безробітного та закріпленню на робочому місці.
20.04.2018
        Директор Хмельницького міського центру зайнятості Тетяна Мехеда взяла участь у відкритті та проведенні конкурсу професійної майстерності «Кращий за професією» серед електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування на базі Вищого професійного училища № 25.
30.03.2018
Надзвичайно ефективним заходом у сприянні працевлаштуванню незайнятого населення та укомплектуванні заявлених роботодавцями вакансій є  проведення ярмарків вакансій за участю самих роботодавців та безробітних. З метою надання допомоги у підборі працівників для ФОП Заворотний Руслан Ярославович (керівник кафе-бару «Ягуар») у Городоцькому районному центрі зайнятості відбулася міні-ярмарка вакансій.
04.05.2018


Всеукраїнський нетворкінг "ЖІНКА.КАР'ЄРА.БІЗНЕС".

У Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» за підтримки Державної служби зайнятості відбувся Всеукраїнський нетворкінг «ЖІНКА. КАР’ЄРА. БІЗНЕС».

24.04.2018
Директор Дунаєвецького районного центру зайнятості Віктор Мельник взяв участь у засіданні виконавчого комітету міської ради під головуванням міського голови Веліни Заяць. Члени виконавчого комітету заслухали та обговорили низку питань, що стосувалися різних сфер життєдіяльності громади.
20.04.2018
З метою оперативного та якісного укомплектування заявлених вакансій в  Хмельницькому  міському центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій для  роздрібної мережі продуктових магазинів ТОВ «АТБ-маркет» (м.Дніпро). Роботодавець запропонував вакансії продавців-консультантів, охоронників, вантажників, прибиральників службових приміщень.
03.04.2018
14 та 28 березня в Кам’янець-Подільському міському центрі зайнятості відбулися тренінги для працівників під назвою "Психологія стресу та способи боротьби з ним". Вміння чинити опір різним стресовим ситуаціям, не панікувати, діяти спокійно і раціонально ось основна мета тренінгів.
30.03.2018