12 грудня директор Білогірської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Лариса Тищук та головний державний інспектор управління Держпраці у Хмельницькій області Олена Окопна зустрілися з працівниками Білогірської селищної ради.

13.12.2018

«Як вибрати майбутню професію?» — рано чи пізно таким питанням задається кожна людина. Вибір професії — справа нелегка, але необхідна. Адже щасливе й успішне життя багато в чому залежить від роботи, якою займається людина.                                                                                                                                    

13.12.2018
Ви бажаєте працевлаштуватись, але маєте професію чи спеціальність, яка не відповідає потребам ринку праці? Не засмучуйтесь, зверніться до служби зайнятості, де вам допоможуть отримати нову професію або кваліфікацію. Основними видами професійного навчання безробітних є підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації. Навчання організовується на замовлення роботодавців або для впровадження підприємницької діяльності.
13.12.2018

На минулому тижні у м. Шепетівка відбувся перший випуск курсу “Маркетинговий менеджмент” у рамках реалізації Програми перепідготовки колишніх військових міжнародної міжурядової організації НАТО. Під час урочистого вручення свідоцтв про підвищення кваліфікації були присутні виконавчий менеджер програми НАТО-Україна Крістофер Штаудт та соціальні партнери

13.12.2018

11 грудня 2018 року з ініціативи Деражнянської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості, в приміщенні Деражнянської районної ради відбулося засідання круглого столу на тему:  "Виконання угод про співпрацю між Деражнянською районною філією Хмельницького ОЦЗ і сільськими та селищними радами – шлях до успішного вирішення проблем сільського безробіття"

13.12.2018
11 грудня 2018 року в Хмельницькому  міському центрі  зайнятості відбувся семінар для роботодавців міста на тему «Компенсація ЄСВ суб’єктам малого підприємництва за працевлаштування безробітних. Відшкодування витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб».    
13.12.2018