Кам’янець-Подільською районною філією Хмельницького обласного центру зайнятості 16 жовтня, в рамках профорієнтаційного проекту «Від мрії до дії», проведено День відкритих дверей на виробництві, в якому взяло участь 15 осіб, з числа безробітних, які перебувають на обліку в Кам’янець-Подільській районній філії.   

17.10.2018

В  Полонській районній філії Хмельницького обласного центру зайнятості відбулося засідання жіночого  клубу «Моя сім'я і здоров'я». Тема для обговорення - одна з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини: насильство в сім’ї. У зустрічі взяла участь завідувачка сектору у справах сім'ї та дітей Управління соціального захисту населення Полонської РДА Леся Рибачок

16.10.2018

 Вчора колишній безробітний, а сьогодні успішний підприємець Василь Білокінь поділився своїм успіхом з безробітною молоддю Дунаєвеччини

16.10.2018

 В рамках профорієнтаційного проекту «Від мрії до дії», фахівці Красилівської районної філії Хмельницького ОЦЗ для учнів 11 класів Красилівської ЗОШ №5 провели диспут «Як правильно обирати професію».

16.10.2018
В рамках профорієнтаційного проекту «Від мрії до дії», фахівцями Старокостянтинівської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості для 19 учнів Старокостянтинівського професійного ліцею було проведено тренінг «Розпочни свій бізнес» та «Групова профконсультація із застосуванням психологічного тестування».
16.10.2018

За сприяння Ярмолинецької районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості відбулися семінари-тренінги для мешканців Солобковецької об’єднаної територіальної громади та безробітних на тему - «Самозайнятість на селі – альтернатива безробіттю»

16.10.2018