Фахівці Ізяславської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості, разом із соціальними партнерами з відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської РДА, ЦСССДМ та Ізяславської ЦРЛ, завітали на ІІІ зміну в дитячий оздоровчий табір «Світанок», що знаходиться в селі Білогородка, для проведення профорієнтаційного заходу для молоді «У світі професій!».

16.08.2018

14 серпня 2018 року у Шепетівському районному центрі соціальних служб для сімї, дітей та молоді відбулося установче засідання Школи волонтерів. У засіданні взяла участь спеціаліст з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Шепетівської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Яна Лідавець.

16.08.2018
З метою інформування роботодавців щодо підвищення соціальної значимості працевлаштування осіб з інвалідністю, протягом січня-липня 2018 року у Хмельницькій обласній службі зайнятості проведено понад 300 інформаційних семінарів, якими охоплено більше 3,0 тис. роботодавців.
15.08.2018

15 серпня 2018 року в Славутській міськрайонній філії Хмельницького обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО.

16.08.2018

З метою подолання негативних тенденцій у сфері зайнятості населення, створення умов щодо розвитку підприємницької діяльності та ліквідації «тіньової» зайнятості в Хмельницькому  міському центрі зайнятості  відбувся семінар для роботодавців міста на тему: «Легальна зайнятість працівників та детінізація заробітної плати».

15.08.2018
З метою підвищення рівня зайнятості жінок, їх конкурентоспроможності на ринку праці  14 серпня у Дунаєвецькій районній філії Хмельницького ОЦЗ відбувся семінар для безробітних жінок на тему: «Жінка на ринку праці», головною темою якого було: «Як без перешкод здійснити свої мрії?».
15.08.2018