У Хмельницькому  міському центрі зайнятості  відбувся семінар на тему: «Спільна діяльність ЦЗ і роботодавців у сприянні працевлаштуванню, посиленні соціального захисту безробітних громадян, які не можуть на рівних конкурувати на ринку праці, в тому числі інвалідів» для роботодавців міста. Під час семінару  ознайомлено з  послугами, які надає служба зайнятості роботодавцям, пріоритетами її діяльності, змінами в законодавстві тощо.
24.05.2018

         Вчора в Шепетівському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему – «Відновлення престижу робітничої професії. Можливості професійного навчання на виробництві відповідно до ваших потреб  (в тому числі з особами, які мають інвалідність)». В заході взяли участь 12 представників роботодавців.

Під час семінару заступник директора МРЦЗ Каштан Т.Л. розповіла  про послуги служби зайнятості та переваги щодо співпраці з центром зайнятості для роботодавців. 

24.05.2018

23 травня 2018 року у Шепетівському міськрайонному центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар з орієнтації на громадські та інші роботи тимчасового характеру.

23.05.2018

Нещодавно за ініціативи Шепетівського міськрайонного центру зайнятості  відбулася для учнів Шепетівської ЗОШ №8 оглядова екскурсія на Шепетівському комунальному підприємстві водопровідно-каналізаційного господарства.

24.05.2018

Черговий міні-ярмарок вакансій пройшов 22 травня 2018 року в Славутському міськрайонному центрі зайнятості.

23.05.2018

У зв’язку проведенням реорганізації базових центрів зайнятості Хмельницької області та з метою удосконалення організації та ведення бухгалтерського обліку, підвищення професійного рівня начальників відділів бухгалтерського обліку – головних бухгалтерів 22 травня 2018 року на базі Хмельницького обласного центру зайнятості відбувся навчальний семінар з начальниками відділів бухгалтерського обліку – головними бухгалтерами  базових центрів зайнятості.

23.05.2018