9 червня, робоча група фахівців Хмельницького міського центру зайнятості у складі: заступника директора Інни Білик, юрисконсульта Алли Жмуцької  та провідного фахівця з профорієнтації Валентини Семенюк, у форматі виїзного заходу відвідали комунальне підприємство «Електротранс».

11.06.2021
Робочі зустрічі директорів філій та центрів зайнятості Хмельниччини з роботодавцями та соціальними партнерами сприяють налагодженню тісної співпраці, інформуванню про послуги та напрямки роботи служби зайнятості.
10.06.2021
Хмельницький обласний центр зайнятості інформує про перелік вакансій в Хмельницькій області.
10.06.2021
Хмельниччина є одним із потужних осередків легкої промисловості України. В області функціонують понад 400 підприємств, що виготовляють різні види текстильного і трикотажного одягу, взуття, домашній текстиль, інші вироби.
11.06.2021

Комунікативні навички - навички ефективного спілкування. Сюди зазвичай відносять легкість встановлення контакту, підтримання розмови, навички синтонного спілкування, вміння домовлятися і наполягати на своїх законних правах.

10.06.2021

На базі  Дунаєвецької районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості відбувся  мініярмарок вакансій. Ярмарок організовано та проведено  на замовлення керівника ТОВ «БК Поділля–транс буд» Володимира Мужило.

10.06.2021