Кондуктор – це працівник громадського транспорту, що супроводжує пасажирський вагон (трамвай, автобус чи тролейбус) в дорозі та обслуговує пасажирів. В його обов’язки якого входить прийом плати за проїзд і видача документів (квитків), що підтверджують факт оплати
17.05.2019
Детектив, приватний детектив Розроблення комплексу заходів щодо збору відомостей у цивільних, господарських або кримінальних справах. Забезпечення повного, всебічного та об’єктивного розслідування. Ергономіст              (спеціалізація: організація робочих місць осіб з інвалідністю) Проектує процеси діяльності осіб з інвалідністю на робочому місці.
01.04.2019

                                             Молодіжний працівник

Має необхідні кваліфікації у сфері молодіжної політики та неформальної освіти. Надає підтримку молодіжним організаціям та неформальним центрам молоді у налагодженні діалогу між різними суб’єктами молодіжної політики.

                                         Аналітик з інвестицій                      

11.03.2019

Добре усвідомлювати, що твоя праця необхідна всім людям, що плоди твоєї праці переживуть століття. Від багатьох професій, прекрасних і різних, професія будівельника відрізняється тим, що його праця втілюється в красу наших міст, зручність квартир, складне переплетення заводських конструкцій.

Сфера діяльності будівельників дуже широка – окрім зведення будинків, виробничих комплексів, заводів, фабрик, вони будують мости, гідротехнічні споруди, дамби, греблі та ін.

10.08.2018

За своїм характером діяльність тракториста-машиніста широкого профілю поступово наближається, з одного боку, до праці індустріального працівника, а з іншого, - до праці спеціаліста технолога сільськогосподарського виробництва, дедалі більше насичуючись інтелектуальним змістом.

16.05.2018
12 травня відзначається Всесвітній день медичної сестри. Хоча фактично святу вже більше як сто років, офіційно воно було засноване тільки в 1971 році
15.05.2019
Бармен – це працівник з оперативного обслуговування відвідувачів барів та розрахунку з ними. Оскільки знаряддям праці бармена являються функціональні засоби: міксери, кавоварки, кухонні комбайни, і він працює в приміщенні, то професія бармена відноситься до класу машинно-ручної праці в умовах побутового мікроклімату.
12.03.2019
В Україні офіційно встановлено Указом Президента з 2008 року. Святкування Дня археолога підтримується музейними працівниками і археологами, проводиться низка культурно-мистецьких заходів.
День археолога 6-го серпня 2008-го року був закріплений відповідним Указом Президента України за номером 694/2008 і відзначається щорічно 15-го серпня.
15.08.2018

Маляр - одна з найпоширеніших професій в будівництві. Завдання маляра - надати будівлі красивого, нарядного вигляду, нанести шар фарби, що врятує будівлю від руйнування.

30.05.2018

Секретар - це обличчя фірми, установи чи організації. Він перший, з ким стикається відвідувач, який прийшов в установу, перший, з ким зустрічається, починаючи свій трудовий день керівник, перший, хто відповідає на телефонні дзвінки. Від поведінки секретаря багато в чому залежить не тільки престиж фірми, в якій він трудиться, але, часом і успіх партнерів і клієнтів фірми.

25.04.2018