Логопед – це спеціаліст, який займається виправленням дефектів мовлення як у дітей, так і у дорослих. Для виправлення вимови логопед-дефектолог використовує спеціальні вправи, які допомагають навчитися говорити, писати та читати правильно.
 
24.11.2021
Екскурсовод - фахівець, який знайомить туристів із різними місцями, пам’ятками, архітектурою, музеями та предметами мистецтва. 
 
06.09.2021

Покоївки - незамінний персонал в готелях. Представниці цієї професії не просто виконують прибирання в номерах: вони здійснюють і інші важливі функції, необхідні для нормального функціонування готелів. Перелік професійних обов'язків покоївок може відрізнятися в залежності від вимог і «зірковості» кожного конкретного готелю.
 

27.07.2021
Після появи інтернету світ змінився і почав рухатися в новому, невідомому раніше напрямку. І як тільки з’явилися блоги, виникла і нова професія. Отже, хто такий блогер? 
 
29.06.2021
Ця професія більше покликання. Адже необхідно просто закохатися в цю діяльність і повністю їй віддаватися, щоб отримати дійсно вартий продукт. 
27.05.2021
У сучасних ресторанах відвідувачі можуть скористатися послугами представника однієї із загадкових і престижних професій – сомельє (Sommelier – французьке слово, що дійшло до нас з давніх часів, дослівно означає «погонич»).
20.10.2021

Фотографують сьогодні всі, адже фотоапарат є у кожного з нас в смартфоні. Але фотограф-професіонал — це той, хто все ж таки робить знімки фотоапаратом, і заробляє своїм ремеслом гроші. 

27.08.2021
Слово «кондитер» походить від італійського дієслова «candire», що означає «варити в цукрі». За випадковим збігом це слово вимовляється так, як латинське «conditor» - так древні римляни називали кухарів. Через це тих, хто виготовляв солодощі почали називати не кандирами, а кондиторами, або кондитерами. 
 
08.07.2021
В даний час широко затребувані SMM-спеціалісти, тобто люди, які займаються розкруткою сайтів у соціальних мережах. Однак, незважаючи на високу популярність даної професії, про те, що повинен знати і вміти подібний фахівець, знають не всі.
 
23.06.2021
Квіти в усі часи приваблювали людей. Хтось підбирає букет під колір очей або сукні, чи просто під настрій.
18.05.2021