Важко знайти організацію або підприємство, яке б обходилося без підсобних робітників. Тому такі робітники завжди є затребуваними на ринку праці.
07.02.2020
Муляр - це робітник, що бере участь у зведенні і ремонті житлових будинків, мостів, промислових та інших споруд із природних та штучних будівельних матеріалів
11.12.2019
Оператор котельні – це фахівець, який забезпечує безпечну і безаварійну експлуатацію обладнання котельні, в тому числі парових та водогрійних котлів, що працюють на газоподібному і рідкому паливі, трубопроводів котельні, допоміжного обладнання.
05.11.2019
Вихователь – це людина, яка здійснює цілеспрямований виховний вплив на іншу особу. У вузькому значенні — особа, яка обіймає посаду в навчально-виховних закладах.
17.09.2019

Бджоляр – веде догляд за бджолами, примножуючи цим те багатство, яке вони дають, добре знає життя комах, спостерігає та оцінює стан кожної бджолиної сім’ї, створює нові сім’ї бджіл, відкачує та переробляє воскову сировину, ремонтує вулики, виготовляє рамки для нових сот, перевозить бджіл на медозбір і запилення, створює кормові запаси та готує пасіку до зими.

19.08.2019
Водій автотранспортних засобів – фахівець, який професійно управляє легковими і вантажними автомобілями всіх типів і марок, а також машинами спеціального призначення
17.01.2020
Слюсар-ремонтник – це робітник, який обробляє метали та інші матеріали ручним або механічним інструментом, а також складає, регулює, ремонтує машини та механізми
14.11.2019
Верстатники працюють на металообробному та деревообробному виробництві, в ремонтних майстернях, ремонтних цехах різних виробництв. Верстатник широкого профілю оброблює деталі з металу або деревини та інших матеріалів на токарних, фрезерних, свердлувальних, шліфувальних верстатах та іншому подібному устаткуванні
17.10.2019

Ветеринар (лікар ветеринарної медицини) – це фахівець у галузі ветеринарних наук; лікар, що спеціалізується на роботі з тваринами.

29.08.2019

Продавець-консультант – це спеціаліст, який працює одразу за двома напрямками: порадник, до якого покупець може звернутися за допомогою в інформації про певний товар та співробітник фірми, завданням якого є продати товар або послугу будь-яким способом.

15.08.2019