Верстатники працюють на металообробному та деревообробному виробництві, в ремонтних майстернях, ремонтних цехах різних виробництв. Верстатник широкого профілю оброблює деталі з металу або деревини та інших матеріалів на токарних, фрезерних, свердлувальних, шліфувальних верстатах та іншому подібному устаткуванні
17.10.2019

Ветеринар (лікар ветеринарної медицини) – це фахівець у галузі ветеринарних наук; лікар, що спеціалізується на роботі з тваринами.

29.08.2019

Продавець-консультант – це спеціаліст, який працює одразу за двома напрямками: порадник, до якого покупець може звернутися за допомогою в інформації про певний товар та співробітник фірми, завданням якого є продати товар або послугу будь-яким способом.

15.08.2019
   Оператор поштового зв’язку – це суб’єкт підприємницької діяльності, який відповідно до законодавства надає послуги поштового зв’язку.
12.07.2019

Листоноша – це службовець пошти, який розносить кореспонденцію адресатам.

Професія листоноші дуже важлива та потрібна, особливо у невеличких містах та селах, тим паче для самотніх чи літніх людей. Для багатьох таких людей – це не лише працівник пошти, а ледве не єдиний, чи принаймні, основний зв’язок з навколишнім світом.

11.06.2019
Вихователь – це людина, яка здійснює цілеспрямований виховний вплив на іншу особу. У вузькому значенні — особа, яка обіймає посаду в навчально-виховних закладах.
17.09.2019

Бджоляр – веде догляд за бджолами, примножуючи цим те багатство, яке вони дають, добре знає життя комах, спостерігає та оцінює стан кожної бджолиної сім’ї, створює нові сім’ї бджіл, відкачує та переробляє воскову сировину, ремонтує вулики, виготовляє рамки для нових сот, перевозить бджіл на медозбір і запилення, створює кормові запаси та готує пасіку до зими.

19.08.2019
Важко назвати такий сегмент виробництва, де не застосовувалася б праця електрогазозварника
26.07.2019
Пекар – це працівник хлібопекарного виробництва, фахівець з випікання хліба та хлібобулочних виробів. Професія «пекар» має своє походження  з давніх часів. Ще єгиптяни винайшли такий продукт, як  хліб, який ми звикли вживати сьогодні. Сталося це 5-6 тисяч років тому. Таким чином, цей час можна вважати часом створення технології хлібобулочного виробництва. А першими пекарями можна сміло вважати всіх древніх єгипетських жінок.
26.06.2019

В Україні, як і в світі, є професії рідкісні, незвичайні. До того ж, деякі невідомі більшості пересічних громадян. Наведені професії можна опанувати в нашій країні, і навіть знайти відповідну роботу. Проте масовими і популярними їх точно не вважають.

05.06.2019