Провізор - це фахівець, який має вищу фармацевтичну освіту,  добре розуміється на лікарських засобах, знає все про їх застосування і дозування, та в разі відсутності того чи іншого препарату, здатний замінити його найбільш підходящим аналогом, не нашкодивши здоров’ю пацієнта.
 
25.01.2021

Вчитель - це людина, яка когось чомусь навчає. Професія вчителя виникла внаслідок появи необхідності виховувати і навчати наступні покоління заради їх успішного та швидкого входження в суспільне життя, а також подальшого розвитку в ньому.

23.12.2020
Великий ресторанний виріб чи найсмачніше блюдо, це не лише заслуга шеф-повара чи його кулінарних помічників. Важливу роль у цьому процесі займають і технічні працівники кухні такі, як кухонний робітник.   У основі їх обов’язків  велика кількість технічних операцій та завдань.
 
10.11.2020
Існують професії, які обирають не задля отримання високих доходів, а за покликанням. Одна з таких  - сестра медична. Медична сестра щодня має справу з людьми, які  хворіють або тими, хто потребує підтримки чи кваліфікованої допомоги, і саме вона можете зробити лікування та перебування хворих у лікарні більш приємним та менш травматичним.  
27.10.2020
Праця водія тролейбуса належить до одного з видів комплексно-автоматизованої праці, яка характеризується активізацією взаємодії органів відчуття, швидкими і точними руховими реакціями.
09.09.2020

Автомобіль є зручним і найпоширенішим засобом транспортування вантажів, пасажирів. Серед різноманітних професій, що пов’язані з обслуговуванням автомобілів, важливу роль відіграє професія слюсаря з ремонту автомобілів. Професія дуже поширена і необхідна, складна і відповідальна, користується великим попитом на ринку праці. Слюсарі з ремонту автомобілів ремонтують та обслуговують легкові автомобілі, вантажівки, автобуси та інші транспортні засоби.

14.01.2021
Клінер - це працівник, який прибирає в приватних будинках, комерційних та офісних приміщеннях за оплату. Клінери можуть спеціалізуватися на очищенні або прибиранні певних конкретних речей та предметів.
07.12.2020
Адміністратор -  це обличчя закладу або підприємства. Особа, що здійснює адміністративно-управлінську діяльність, заповнює службову документацію, відповідає на всі питання як клієнтів, так й інших працівників. 
03.11.2020
   Професія лісника – одна з найдавніших, її вік вимірюється декількома століттями. Роботу лісника умовно можна поділити на два напрямки. Перший – це охорона лісу, його захист від хвороб та шкідників. До другого напрямку входять лісогосподарські роботи з посіву і посадки лісу, догляд за ним, прокладання лісових доріг, осушення території, заготівля і перероблення лісової продукції тощо.
24.09.2020
Бетоняр – це робітник, який приймає участь у виготовленні стінових панелей, плит, блоків, маршів тощо. Закладання фундаментів і покриття бетоном доріг – ось далеко не повний перелік робіт бетонника на будівельному майданчику.
 
19.08.2020