В Хмельницькому обласному центрі зайнятості відбулися урочисті збори колективу до Дня захисника України, Дня Українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці за участі директора Сергія Черешня

12.10.2018

Законом України «Про зайнятість населення» передбачено право громадян, які не зареєстровані в центрах зайнятості, як безробітні, мають професійно-технічну або вищу освіту, протягом останніх трьох років не проходили перепідготовку за рахунок коштів ФДССВБ на одноразове отримання «ваучера»

09.10.2018
З нагоди свята, у різних куточках області працівники служби зайнятості привітали колишніх співробітників, працівників, які присвятили свою трудову діяльність соціальній сфері. Тож висловлюємо вам свою подяку за наполегливу роботу, творчий підхід та неоціненний вклад у розвиток служби зайнятості!
02.10.2018

Сьогодні, окрема увага служби зайнятості приділена працевлаштуванню демобілізованих учасників АТО. Це та категорія людей, яка потребує особливої уваги та допомоги в адаптації до умов мирного життя та інтеграції на ринку праці.

10.10.2018

Напередодні професійного свята – Дня працівника освіти вітаємо наших соціальних партнерів зі святом

05.10.2018

26 вересня у центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади м. Хмельницького відбувся круглий стіл на тему: «Соціальне партнерство на регіональному рівні в сфері реалізації державної соціальної політики».

27.09.2018