Про регіональний ринок праці, діяльність Хмельницької обласної служби зайнятості та пріоритетні напрями роботи на 2020 рік говорили на нараді  Хмельницького обласного центру зайнятості, яка відбулася 18 лютого
18.02.2020

21 грудня Державна служба зайнятості святкує 29-ту річницю від дня утворення. З цієї нагоди у Хмельницькому обласному центрі зайнятості відбулися урочисті збори трудового колективу.

21.12.2019

У Хмельницькому обласному центрі зайнятості завершилась дводенна нарада з елементами навчання для директорів базових центрів зайнятості та філій.

18.12.2019
У державній службі зайнятості стартував новий проєкт для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/).  
08.01.2020

В ході дводенної наради з елементами навчання обласної служби зайнятості – «Інноваційна діяльність Хмельницької обласної служби зайнятості: пріоритети та перспективи» для директорів базових центрів зайнятості та філій провідний інженер з охорони праці, цивільного захисту та мобілізаційної роботи Хмельницького ОЦЗ Ігор Бевз поінформував про забезпечення виконання заходів з цивільного захисту та протипожежної безпеки.

19.12.2019

У рамках впровадження інституту «Консультант роботодавця» на базі Хмельницького обласного центру зайнятості, 25 – 26 листопада, для фахівців по взаємодії з роботодавцями базових центрів зайнятості та філій Хмельницького обласного центру зайнятості відбувся дводенний тренінг, який проводила викладач Інституту підготовки кадрів ДСЗУ, кандидат психологічних наук, доцент Євгенія Калюжна.

26.11.2019