оп
Вбудована мініатюра для Престур на підприємства Ізяславщини: працюй в Україні – працюй легально!

Під гаслом «Працюй в Україні – працюй легально!» Хмельницький обласний центр зайнятості організував для журналістів престур на підприємства Ізяславщини.

У ході інформаційної кампанії представники ЗМІ ознайомились з діяльністю Ізяславської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості, відвідали ТОВ «Компанія «Укрелітагро», поспілкувалися з успішною підприємицею Юлією Малиновською та головою Новосільської сільської ради Олександром Шрейдером, який з робочим візитом завітав до районної філії.

13.09.2019
Вбудована мініатюра для Місто професій у м.Хмельницькому

98 локацій різних професій були представлені в парку Шевченка м.Хмельницького. У мобільному центрі з профорієнтації обласної служби зайнятості діти проходили комп’ютерне експрес-тестування для виявлення схильності до певної сфери діяльності, отримали інформацію про актуальні професії на ринку праці міста та району, знайомилися з правилами вибору професії. Подібні заходи, допомагають дитині знайти себе та, коли настане час обирати власну стежку у житті, цей досвід обов’язково стане у нагоді.

11.09.2019
Вбудована мініатюра для Організація громадських та інших робіт тимчавого характеру

Суттєвим фактором підтримки безробітних в період пошуку постійного місця роботи є організація  громадських та інших робіт тимчасового характеру.

05.09.2019
Вбудована мініатюра для Місто професій

Днями фахівці Нетішинської міської філії Хмельницького обласного центру зайнятості спільно із ГО «Успішна молодь Нетішина» організували та провели «Місто професій».

05.09.2019
Вбудована мініатюра для Про проведення семінарів з техніки пошуку роботи у Нетішинській міській філії Хмельницького ОЦЗ

Фахівці Нетішинської  міської філії Хмельницького обласного центру зайнятості щоденно працюють з громадянами, котрі шукають роботу. Звичною практикою є і проведення різноманітних семінарів для безробітних громадян,  які перебувають на обліку у службі зайнятості.

15.08.2019
Вбудована мініатюра для Основний інформаційний вечір області

Основний інформаційний вечір області. Гість студії - директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня. Тема: Кар’єрні радники - впровадження нового підходу в обслуговуванні клієнтів

31.07.2019