Вбудована мініатюра для ДП «Новатор» запрошує на роботу
ДП «Новатор» запрошує на роботу інженерів-конструкторів, програмістів, фрезерувальників, токарів.
29.06.2021
Вбудована мініатюра для Сприяємо працевлаштуванню на ТОВ «СЕ Борднетце-Україна»
Хмельницький міський центр зайнятості сприяє в укомплектуванні вакансій для потужного підприємства ТОВ «СЕ Борднетце-Україна» - виробник кабельно-провідникової продукції для електромобілів і не тільки.
23.06.2021
Вбудована мініатюра для ХКП «Електротранс» запрошує на роботу
Хмельницьке комунальне підприємство «Електротранс» налічує понад 100 транспортних засобів. Щороку у місті оновлюється тролейбусний та автобусний парк, розробляються нові маршрути перевезення пасажирів.
23.06.2021
Вбудована мініатюра для Ринок праці під час карантину

Як працює служба зайнятості у період карантину? Які професії є актуальними на ринку праці? Про це і не тільки коментує директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

23.04.2020
Вбудована мініатюра для Співпраця Хмельницького міського центру зайнятості з підприємством «Пригма-Прес»

Підприємство «Пригма-Прес» – одне з найстаріших машинобудівних підприємств у Хмельницькому, яке займається металообробкою. Основна спеціалізація підприємства – це виробництво автоматів для переробки дроту. Вже не один рік поспіль Хмельницький міський центр зайнятості співпрацює з підприємством «Пригма-Прес» та сприяє в укомплектуванні вакансій. На сьогодні виникла гостра проблема в кадрах, а саме в робітничих спеціальностях –не вистачає токарів та слюсарів різного напрямку.

03.07.2019
Вбудована мініатюра для Співпраця Хмельницького міського центру зайнятості з ТОВ «Іберія Україна»

Сироварня «Іберія» – український виробник грузинський сирів, який гарантує виготовлення продукції тільки зі статусом «Натуральний продукт». При виробництві всіх видів сиру використовується тільки натуральна сировина. Виключено використання консервантів, барвників, емульгаторів, стабілізаторів, рослинних жирів і інших інгредієнтів, не допускаються для натуральних продуктів. В день переробляється близько 3-х тонн молока це виходьть приблизно 250-300 кг продукції. На виробництві задіяні найкращі фахівці своєї справи із достойною заробітною платнею та повним соціальним пакетом.

28.05.2019