оп
Вбудована мініатюра для Співпраця Хмельницького міського центру зайнятості з підприємством «Пригма-Прес»

Підприємство «Пригма-Прес» – одне з найстаріших машинобудівних підприємств у Хмельницькому, яке займається металообробкою. Основна спеціалізація підприємства – це виробництво автоматів для переробки дроту. Вже не один рік поспіль Хмельницький міський центр зайнятості співпрацює з підприємством «Пригма-Прес» та сприяє в укомплектуванні вакансій. На сьогодні виникла гостра проблема в кадрах, а саме в робітничих спеціальностях –не вистачає токарів та слюсарів різного напрямку.

03.07.2019
Вбудована мініатюра для Співпраця Хмельницького міського центру зайнятості з ТОВ «Іберія Україна»

Сироварня «Іберія» – український виробник грузинський сирів, який гарантує виготовлення продукції тільки зі статусом «Натуральний продукт». При виробництві всіх видів сиру використовується тільки натуральна сировина. Виключено використання консервантів, барвників, емульгаторів, стабілізаторів, рослинних жирів і інших інгредієнтів, не допускаються для натуральних продуктів. В день переробляється близько 3-х тонн молока це виходьть приблизно 250-300 кг продукції. На виробництві задіяні найкращі фахівці своєї справи із достойною заробітною платнею та повним соціальним пакетом.

28.05.2019
Вбудована мініатюра для Сприяємо працевлаштуванню на ПРАТ «Хмельпиво»

ПРАТ «Хмельпиво» - український пивоварний завод, який виділяється від своїх конкурентів тим що виробляє виключно натуральне пиво, яке розливається в екологічно-чисту тару. Завод розташований в Хмельницькому та вся сировина, яка використовується при виробництві продукції також вирощується на землях цієї області. Вже не один рік поспіль Хмельницький міський центр зайнятості співпрацює з ПРАТ «Хмельпиво». З початку року 2019 року до Хмельницького міського центру зайнятості подали 7 вакансій. На сьогодні актуальними залишилися 2 – вантажник та слюсар-електрик, решта укомплектовані.

28.05.2019
Вбудована мініатюра для Співпраця Хмельницького міського центру зайнятості з ТОВ «Бембі»

Вже не один рік поспіль продовжується співпраця міського центру зайнятості з торговою маркою «Бембі». Понад 80 безробітних осіб були направленні на працевлаштування до одного з найкращих виробників дитячого одягу.

ТМ “ Бембі ” — це широкий асортимент білизни і дитячого одягу з перших днів життя дитини. Кваліфіковані фахівці, технологи, конструктори, дизайнери стежать за розвитком ринку дитячого одягу і розробляють нові моделі з урахуванням модних тенденцій і специфіки одягу для дітей, а умілі руки працівників втілюють ці ідеї в життя.

04.04.2019
Вбудована мініатюра для Презентація ПП «Балтика»

Приватне підприємство "Балтика" це місцевий виробник рибних товарів. На виробництві задіяні найкращі фахівці своєї справи із високою заробітною платою та повним соціальним пакетом. Вже не один рік поспіль Хмельницький міський центр зайнятості співпрацює з підприємством та сприяє в укомплектуванні кваліфікованими кадрами.

Запрошуємо усіх приєднатися до команди ПП «Балтика».

За довідками звертайтеся: м.Хмельницький, вул. Пилипчика 17/1, або за тел. (0382) 79-56-47

04.04.2019
Вбудована мініатюра для Відеопрезентація Хмельницької Філії "Пасажирська компанія" ПАТ «Українська залізниця»

Хмельницький міський центр зайнятості сприяє в укомплектуванні вакансій Хмельницької Філії "Пасажирська компанія" ПАТ «Українська залізниця».
ПАТ "Українська залізниця" - національний перевізник вантажів та пасажирів, діяльність якого полягає у задоволенні потреб та безпечних і якісних залізничних перевезеннях у внутрішньому та міжнародному сполученні, забезпечує ефективне функціонування та розвиток залізничного транспорту. 
На сьогодні Хмельницька Філія «Пасажирська компанія» має потребу у мийниках-прибиральниках рухомого складу. 

06.12.2018