Вбудована мініатюра для Телепрограма «Твій ранок»: гість студії заступник начальника профорієнтації Хмельницького обласного центру зайнятості Аліна Гембова

Що являє собою профорієнтація, на що потрібно звернути увагу при виборі професії, що таке профдіагностичне тестування… відповіді на ці та інші запитання Ви зможете дізнатися з сюжету телепрограми «Твій ранок», що на телеканалі «Поділля-центр»

25.03.2019
Вбудована мініатюра для Новини: працевлаштування учасників АТО

За 2018 рік за допомогою у працевлаштуванні до служби зайнятості звернулося 1,2 тисяч учасників антитерористичної операції

25.03.2019
Вбудована мініатюра для Основний інформаційний вечір області: гість студії Сергій Черешня

Хмельницька обласна служба зайнятості на ринку соціальних послуг у 2018 році. 

25.03.2019
Вбудована мініатюра для Профорієнтаційний проект для молоді "Від мрії до дії"

Протягом 2018 року Хмельницька обласна служба зайнятості спільно з Департаментом освіти і науки Хмельницької ОДА проводили масштабний профорієнтаційний проект для молоді «Від-мрії-до-дії». 
Головне завдання Проекту - профілактика безробіття серед молоді, допомога у виборі професії, підготовка до виходу на ринок праці.
Загалом, в заходах Проекту взяли участь більше 32 тис. осіб з числа учнівської та студентської молоді та понад 6 тис. безробітних громадян віком до 35 років

25.03.2019
Вбудована мініатюра для Як служба зайнятості співпрацює з роботодавцями?

Понад чотири тисячі вакансій та вже понад тисяча працевлаштованих з початку року. Хмельницький обласний центр зайнятості розповів про перші результати роботи у 2019-му році. Сьогодні саме служба зайнятості є однією з наймобільніших державних служб. Вона надає комплекс різноманітних соціальних послуг населенню та роботодавцям.

26.02.2019
Вбудована мініатюра для Відеопрезентація Хмельницької Філії "Пасажирська компанія" ПАТ «Українська залізниця»

Хмельницький міський центр зайнятості сприяє в укомплектуванні вакансій Хмельницької Філії "Пасажирська компанія" ПАТ «Українська залізниця».
ПАТ "Українська залізниця" - національний перевізник вантажів та пасажирів, діяльність якого полягає у задоволенні потреб та безпечних і якісних залізничних перевезеннях у внутрішньому та міжнародному сполученні, забезпечує ефективне функціонування та розвиток залізничного транспорту. 
На сьогодні Хмельницька Філія «Пасажирська компанія» має потребу у мийниках-прибиральниках рухомого складу. 

06.12.2018