Вбудована мініатюра для Співпраця з роботодавцями – основний пріоритет служби зайнятості

У рамках співпраці з органами влади, місцевого самоврядування, роботодавцями та соціальними партнерами з питань зайнятості, журналісти телеканалів «TV7+», «Перший Подільський» та громадсько-політичної газети «Подільські вісті», відвідали підприємства міста Волочиськ та Волочиського району.

19.12.2019
Вбудована мініатюра для Державна служба зайнятості - на допомогу громадянам

Хмельницький міський центр зайнятості є активним посередником на ринку праці між роботодавцями і шукачами роботи. Дана установа на безоплатній основі надає послуги із пошуку роботи та підбору персоналу, послуги з державного соціального страхування на випадок безробіття, а також здійснює виплату матеріального забезпечення у зв'язку з тимчасовою втратою роботи.

29.11.2019
Вбудована мініатюра для Робота існує для тих, хто її шукає

Красилівська районна філія Хмельницького обласного центру зайнятості надає комплекс різноманітних соціальних послуг населенню та роботодавцям. З початку року на обліку преребувало 1932 безробітних, працевлаштовано – 1190 осіб. Серед вакансій переважна більшість - робітничі професії. Про ситуацію на ринку праці Красилівщини та як повернути до продуктивної зайнятості громадян у сюжеті телеканалу "TV7+".

26.11.2019
Вбудована мініатюра для Мотиваційний тренінг з пошуку роботи

Пошук робочого місця актуальний як для випускників вищих навчальних закладів, так і для людей, які вже працювали, але на теперішній час, знаходяться у пошуку роботи.

Як налаштувати себе психологічно на пошук роботи та зрозуміти послідовність дій при виборі професії розповідають у Хмельницькому міському центрі зайнятості.

19.11.2019
Вбудована мініатюра для Подорож у світ професій у м.Нетішин

Вибір фаху – один з найскладніших і найвідповідальніших кроків у житті молодої людини. Визначитися з професією щороку майбутнім студентам допомагають працівники Нетішинської міської філії Хмельницького обласного центру зайнятості. На захід були запрошені представники навчальних закладів області.

15.11.2019
Вбудована мініатюра для Рекрутинг - сервіс оперативного та якісного укомплектування вакансій від служби зайнятості

Для ефективнішого пошуку працівників Хмельницька обласна служба зайнятості використовує метод рекрутинг. Рекрутингові послуги служби зайнятості мають багато привілегій. По-перше, роботодавець не витрачає час на підбір кандидатів з великої кількості бажаючих осіб. Адже попередня співбесіда за вимогами роботодавця проводиться рекрутерами. По-друге, не потрібно витрачати кошти, адже подібна послуга надається саме в центрі зайнятості на безкоштовній основі.

05.11.2019