Вбудована мініатюра для Карантин мовою цифр: як COVID-19 вплинув на ринок праці Хмельниччини

За період карантину з 12.03.2020 по 18.06.2020 до Хмельницької обласної служби зайнятості за допомогою у працевлаштуванні звернулися та отримали статус безробітного 10,4 тис. осіб, що у 2 рази більше ніж у відповідному періоді 2019 року (5,3 тис. осіб). Детальніше у сюжеті.

01.07.2020
Вбудована мініатюра для Ринок праці Хмельниччини: що змінилося у період карантину

Ринок праці: чи зростає безробіття? Вдвічі більше безробітних та у половину менше працедавців – коментує директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

Нагадуємо! Наразі послуги Хмельницької обласної служби зайнятості надаються дистанційно. Ви можете бути з нами на постійному зв’язку! Фахівці телефонної «гарячої лінії» за номером (0382) 65-09-04, 76-46-42 стануть Вашим консультантом та допоможуть отримати необхідну інформацію.

24.06.2020
Вбудована мініатюра для Основний інформаційний вечір області

Про ринок праці Хмельниччини у період карантину та як отримати допомогу по частковому безробіттю розповідає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня

24.06.2020
Вбудована мініатюра для Допомога по частковому безробіттю

Коло тих, хто може отримати допомогу по частковому безробіттю, розширене. Окрім представників малого та середнього бізнесу, на ці виплати відтепер можуть розраховувати і приватні підприємці, які працюють без найманої робочої сили. Також подовжили терміни подачі документів. Раніше було — 30 календарних днів від часу, коли підприємство зупинилося, тепер — 90.

03.06.2020
Вбудована мініатюра для Часткове безробіття

Для отримання фінансової допомоги від служби зайнятості по частковому безробіттю на період карантину мають право звертатися представники малого та середнього підприємництва, а також фізичні-особи підприємці, які не мають найманих працівників. Для подання документів роботодавцям необхідно звернутися до центру зайнятості чи філії Хмельницького ОЦЗ за місцем сплати ЄСВ.

03.06.2020
Вбудована мініатюра для Допомога від держави у період карантину

Правом на допомогу по частковому безробітті можуть скористатися представники малого та середнього бізнесу, а також ФОПи, які не мають найманих працівників. Які документи слід подати працедавцям у період карантину та як отримати допомогу? Розповідає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

03.06.2020