Вбудована мініатюра для Робітничі професії в моді

Сьогодні в Україні ринок праці все більше потребує кваліфікованих робітників та все більш популярними стають робітничі професії. Всупереч стереотипам вони оплачуються значно вище. Завдяки Хмельницькому міському центру зайнятості така омріяна робота, яку дехто шукає роками, стає реальністю вже зараз.

12.03.2020
Вбудована мініатюра для Ринок праці 2019 року

Яким був ринок праці Хмельниччини 2019 року?

Про нові методи роботи та інноваційні технології, що успішно застосовуються в обслуговуванні як пошукачів роботи, так і роботодавців розповідає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

24.01.2020
Вбудована мініатюра для Співпраця з роботодавцями – основний пріоритет служби зайнятості

У рамках співпраці з органами влади, місцевого самоврядування, роботодавцями та соціальними партнерами з питань зайнятості, журналісти телеканалів «TV7+», «Перший Подільський» та громадсько-політичної газети «Подільські вісті», відвідали підприємства міста Волочиськ та Волочиського району.

19.12.2019
Вбудована мініатюра для Державна служба зайнятості - на допомогу громадянам

Хмельницький міський центр зайнятості є активним посередником на ринку праці між роботодавцями і шукачами роботи. Дана установа на безоплатній основі надає послуги із пошуку роботи та підбору персоналу, послуги з державного соціального страхування на випадок безробіття, а також здійснює виплату матеріального забезпечення у зв'язку з тимчасовою втратою роботи.

29.11.2019
Вбудована мініатюра для Робота існує для тих, хто її шукає

Красилівська районна філія Хмельницького обласного центру зайнятості надає комплекс різноманітних соціальних послуг населенню та роботодавцям. З початку року на обліку преребувало 1932 безробітних, працевлаштовано – 1190 осіб. Серед вакансій переважна більшість - робітничі професії. Про ситуацію на ринку праці Красилівщини та як повернути до продуктивної зайнятості громадян у сюжеті телеканалу "TV7+".

26.11.2019
Вбудована мініатюра для Мотиваційний тренінг з пошуку роботи

Пошук робочого місця актуальний як для випускників вищих навчальних закладів, так і для людей, які вже працювали, але на теперішній час, знаходяться у пошуку роботи.

Як налаштувати себе психологічно на пошук роботи та зрозуміти послідовність дій при виборі професії розповідають у Хмельницькому міському центрі зайнятості.

19.11.2019