Вбудована мініатюра для Масштабний профорієнтаційний проєкт  «Успішна молодь – успішна громада»
«Успішна молодь – успішна громада» - так називався масштабний профорієнтаційний проєкт  для молоді, який у 2020 році реалізовувався Хмельницькою обласною службою зайнятості спільно з Департаментом освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації та іншими соціальними партнерами.
25.01.2021
Вбудована мініатюра для Затребувані професії у період карантину

Які професії користуються попитом на ринку праці Хмельниччини, коментує директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

14.01.2021
Вбудована мініатюра для Ринок праці Хмельниччини під час карантину

Як змінився ринок праці Хмельниччини від початку пандемії, про послуги служби зайнятості, актуальні професії сьогодення, дивіться у сюжеті телепрограми «З перших уст». Гість студії - директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

 

24.12.2020
Вбудована мініатюра для Працевлаштування учасників АТО/ООС

Служба зайнятості приймає активну участь у поверненні до мирного життя та трудової адаптації учасників АТО/ООС. З початку антитерористичної операції до Хмельницької обласної служби зайнятості звернулися понад 6 тис. демобілізованих військовослужбовців, майже 1,9 тис. – працевлаштовано. Про послуги учасникам АТО розкаже заступник директора Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Залуський.

24.12.2020
Вбудована мініатюра для ТРК «Місто». 30 років на ринку праці

Тридцять років розвитку. Обласна служба зайнятості цьогоріч у грудні відзначає ювілей. У цілому за 30 років, за сприяння обласної служби зайнятості, змогли знайти роботу 700 тисяч наших земляків.

18.12.2020
Вбудована мініатюра для Одноразова матеріальна допомога роботодавцям - юридичним особам

Через вимушений простій у зв’язку із локдауном, який триватиме з 8-го до 24-го січня, роботодавці – юридичні особи можуть отримати компенсацію втрати робочого часу. 

17.12.2020