Вбудована мініатюра для У країні професійного вибору

Понад 1,5 тис. школярів відвідали Хмельницький обласний профорієнтаційний захід «Країна професійного вибору». На заході було представлено 43 локації, де учасники познайомилися із освітніми послугами закладів вищої та професійно-технічної освіти. Подібні профорієнтаційні заходи надають можливість отримати максимальний ефект задля розуміння учнів значущості тієї чи іншої професії, поінформувати і показати молоді що головне – це реалізація себе, свого потенціалу та таланту. Як результат правильно обраного шляху - фінансова спроможність.

17.10.2019
Вбудована мініатюра для У Хмельницькому вирувала «Країна професійного вибору»

У Хмельницькому вирувала «Країна професійного вибору». Перукарі, медики, поліцейські та кухарі. Це – профорієнтаційний захід обласної служби зайнятості. Мета – допомогти школярам у виборі майбутнього. У якості шукачів професії – учні з міста та району, а ось у помічники записалися навчальні заклади з усього краю.

15.10.2019
Вбудована мініатюра для Вдалий вибір професії

У Хмельницькому відбувся обласний профорієнтаційний захід "Країна професійного вибору" для школярів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти.  Мета заходу – надання допомоги у професійному самовизначенні, формування свідомого підходу до вибору професії, відповідальності за власне майбутнє, мотивації до легального працевлаштування в Україні, інформування про послуги служби зайнятості, соціальні гарантії та перспективи працевлаштування молоді.

11.10.2019
Вбудована мініатюра для Країною професійного вибору

Вже доброю традицією Хмельницької обласної служби зайнятості стало проведення обласних профорієнтаційних заходів для учнівської молоді. Майже півтори тисячі старшокласників з обласного центру та Хмельницького району стали учасниками “Країни професійного вибору”. Захід організувала Хмельницька обласна служба зайнятості за сприяння Хмельницької облдержадміністрації, Хмельницької міської ради та торгово-промислової палати. Мета заходу — допомогти молодим людям не помилитися із вибором майбутньої професії.

11.10.2019
Вбудована мініатюра для Профорієнтаційний урок для старшокласників

У День знань для дев'ятикласників НВК №2 провели профорієнтаційний урок. Майстер-клас щодо вибору майбутньої професії відбувся у приміщенні Дитячої школи мистецтв. Серед запрошених спікерів – представники Хмельницького міського центру зайнятості, мерії, успішні хмельничани та бізнесменами

07.10.2019
Вбудована мініатюра для Як на Славутчині подорожували світом професій

Майже 518 випускників, учнів загальноосвітніх шкіл Славутччини на один день поринули у світ професій. Майстер-класи від навчальних закладів та роботодавців, профорієнтаційні ігри, комп’ютерне тестування на визначення професійної спрямованості, усе це і не тільки організувала Славутська міськрайонна філія Хмельницького обласного центру зайнятості

07.10.2019