Вбудована мініатюра для Телепередача «Твій ранок»

Яких три найпопулярніші професії на ринку праці сьогодні? Які професії найбільш високооплачувані та яка найбільша заробітна плата пропонувалась на ринку праці з початку 2019 року?... відповіді на ці та інші запитання Ви зможете дізнатись з сюжету телепрограми «Твій ранок», що на телеканалі «Поділля Центр». Гість програми - начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Хмельницького обласного центру зайнятості Ірина Козко.

21.05.2019
Вбудована мініатюра для Співпраця Хмельницького міського центру зайнятості з ТОВ «Бембі»

Вже не один рік поспіль продовжується співпраця міського центру зайнятості з торговою маркою «Бембі». Понад 80 безробітних осіб були направленні на працевлаштування до одного з найкращих виробників дитячого одягу.

ТМ “ Бембі ” — це широкий асортимент білизни і дитячого одягу з перших днів життя дитини. Кваліфіковані фахівці, технологи, конструктори, дизайнери стежать за розвитком ринку дитячого одягу і розробляють нові моделі з урахуванням модних тенденцій і специфіки одягу для дітей, а умілі руки працівників втілюють ці ідеї в життя.

04.04.2019
Вбудована мініатюра для Презентація ПП «Балтика»

Приватне підприємство "Балтика" це місцевий виробник рибних товарів. На виробництві задіяні найкращі фахівці своєї справи із високою заробітною платою та повним соціальним пакетом. Вже не один рік поспіль Хмельницький міський центр зайнятості співпрацює з підприємством та сприяє в укомплектуванні кваліфікованими кадрами.

Запрошуємо усіх приєднатися до команди ПП «Балтика».

За довідками звертайтеся: м.Хмельницький, вул. Пилипчика 17/1, або за тел. (0382) 79-56-47

04.04.2019
Вбудована мініатюра для Телепрограма «Твій ранок»: гість студії заступник начальника профорієнтації Хмельницького обласного центру зайнятості Аліна Гембова

Що являє собою профорієнтація, на що потрібно звернути увагу при виборі професії, що таке профдіагностичне тестування… відповіді на ці та інші запитання Ви зможете дізнатися з сюжету телепрограми «Твій ранок», що на телеканалі «Поділля-центр»

25.03.2019
Вбудована мініатюра для Новини: працевлаштування учасників АТО

За 2018 рік за допомогою у працевлаштуванні до служби зайнятості звернулося 1,2 тисяч учасників антитерористичної операції

25.03.2019
Вбудована мініатюра для Основний інформаційний вечір області: гість студії Сергій Черешня

Хмельницька обласна служба зайнятості на ринку соціальних послуг у 2018 році. 

25.03.2019