Вбудована мініатюра для Професія перукар. Шепетівська міськрайонна філія Хмельницького ОЦЗ.

Займатися справою, яка тобі до душі – це задоволення. А от мати професію, яка приносить радість та гарний настрій іншим, це справжнє щастя. Одна з таких професій ПЕРУКАР.

Справжній майстер-перукар повинен постійно вчитися, бути креативною, цікавою особистістю, знаходити підхід до будь - якого клієнта, вміти вислухати, зрозуміти і втілити його бажання в новій зачісці, стрижці, укладці.

Хочете завітати до такого перукаря?

16.09.2020
Вбудована мініатюра для Професія лісник. Новоушицька районна філія Хмельницького ОЦЗ

Челендж #ХочешЗможешDOIT продовжується.

Кажуть, що ліси – «легені» нашої планети. Але щоб ці «легені» добре працювали, лісу потрібні помічники.

Це люди, яких називають лісниками. Лісники охороняють ліс від пожеж, самовільних вирубок, браконьєрів, небезпечних шкідників. 

14.09.2020
Вбудована мініатюра для Професія бджоляр. Старосинявська районна філія Хмельницького ОЦЗ

Бджільництво завжди було і є в Україні у великій пошані. Адже продукти бджільництва – це справжня скарбниця здоров’я. 

А ви ніколи не замислювалися, чому бджоли гудуть? Відповідь досить проста: вони дуже швидко рухають своїми крилами (до двухсот помахів в секунду), через що і з'являється специфічний гул.

Дивіться відеосюжет, знятий фахівцями Старосинявської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості і ви дізнаєтеся більше про «солодку» та корисну професію БДЖОЛЯРА.

 

14.09.2020
Вбудована мініатюра для Професія кухар. Ізяславська районна філія Хмельницького ОЦЗ

Майстерність приготування їжі є однією з найдавніших галузей людської діяльності. Кухар – це винахідник, який постійно перебуває в пошуку, щоб створити черговий смачний шедевр.

Адже смачно поїсти любить кожен, а значить, вмілий кухар без роботи ніколи не залишиться. 
Більш детально з даною професією Вас ознайомлять фахівці Ізяславської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості.

 

10.09.2020
Вбудована мініатюра для Професія слюсаря складальник виробів з органічного скла. Кам'янець-Подільський міський центр зайнятості

Слюсар-складальник виробів з органічного скла - професія, про яку не так часто можна почути, про неї ви не знайдете багато інформації на теренах світової мережі інтернет. Проте, вироби, створені руками таких фахівців, роблять наші оселі світлішими. Тож чим вони займаються та де можуть працювати?
Нам допоможе про це дізнатися сюжет, створений фахівцями  Кам’янець Подільського міського центру зайнятості.

10.09.2020
Вбудована мініатюра для Професія електрогазозварника. Хмельницька районна філія Хмельницького ОЦЗ

Професія електрогазозварника - одна із професій, яка користується широким попитом на сучасному ринку праці. Сучасний світ неможливо уявити без металу. Щодня ми користуємося металічними виробами як в професійній діяльності, так і в побуті. Без електрогазозварників неможливо жодне велике будівництво, їхня праця вкладена в космічні кораблі, в морські судна, в мікроелектронні прилади.

До вашої уваги відеосюжет Хмельницької районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості про цю робітничу професію. Дивимося разом...

10.09.2020