оп
Вбудована мініатюра для Про роботу та нововведення служби зайнятості

Служба зайнятості – це сервісна установа, яка виконує вкрай важливі соціальні функції. З січня цього року в роботу Державної служби зайнятості впроваджено Інститут кар’єрного радника, що передбачає індивідуальний підхід у наданні послуг для кожного шукача роботи.

15.08.2019
Вбудована мініатюра для Тема дня: Хто і що повертає АТОвців до мирного життя?

Які можливості для адаптації АТОвців до мирного життя є на Хмельничині, а чого не вистачає? Про це - у "Темі дня" розповідає Сергій Залуський - заступник директора Хмельницького обласного центру зайнятості.

«В цілому по Україні за І півріччя 2019 року мали статус безробітного 16,3 тис. осіб із числа учасників АТО/ООС, які звернулись в пошуках роботи до служби зайнятості. На Хмельниччині статус безробітного отримали 815 осіб даної категорії, з них 141 учасник АТО/ООС забезпечений роботою», - повідомляє С.Залуський.

26.07.2019
Вбудована мініатюра для Від консультування до працевлаштування

Державна служба зайнятості іде в ногу з часом та розвиває і удосконалює послуги задля кращого обслуговування своїх клієнтів. Вимога сьогодення – це індивідуальний підхід до кожного безробітного, і в цьому якраз полягає робота фахівців служби зайнятості - кар’єрних радників.

12.07.2019
Вбудована мініатюра для Робота в дії - кар'єрний радник у Хмельницькому міському центрі зайнятості

Кар’єрний радник в роботі Як у Хмельницькому міському центрі зайнятості працюють кар’єрні радники, ділиться досвідом Олена Квасневська – начальник відділу організації працевлаштування населення міського центру зайнятості.

11.07.2019
Вбудована мініатюра для Ринок праці Хмельниччини- тенденції та прогнози

Про стан ринку праці Хмельниччини за І півріччя 2019 року розповідає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

11.07.2019
Вбудована мініатюра для Профорієнтаційний проект для молоді "Від мрії до дії"

Протягом 2018 року Хмельницька обласна служба зайнятості спільно з Департаментом освіти і науки Хмельницької ОДА проводили масштабний профорієнтаційний проект для молоді «Від-мрії-до-дії». 
Головне завдання Проекту - профілактика безробіття серед молоді, допомога у виборі професії, підготовка до виходу на ринок праці.
Загалом, в заходах Проекту взяли участь більше 32 тис. осіб з числа учнівської та студентської молоді та понад 6 тис. безробітних громадян віком до 35 років

25.03.2019