Вбудована мініатюра для Профорієнтаційний проєкт для молоді «Успішна молодь – успішна громада!» (2021 рік).

«Успішна молодь – успішна громада!» - саме так називався масштабний профорієнтаційний проєкт для молоді, який у 2021 році реалізовувався обласною службою зайнятості спільно з Департаментом освіти і науки Хмельницької ОДА та іншими соціальними партнерами.

22.02.2022
Вбудована мініатюра для Обласний заочний конкурс комп’ютерних презентацій «Фарватер PROFI»

В рамках реалізації комплексного профорієнтаційного проекту Хмельницькою обласною службою зайнятості проводився заочний конкурс комп’ютерних презентацій «Фарватер PROFI» серед учнів 9-10 класів закладів загальної середньої освіти та здобувачів освіти закладів професійно-технічної освіти Хмельницької області.

25.01.2022
Вбудована мініатюра для Тиждень професійно-технічної освіти – професія електрогазозварювальник
В рамках тижня професійно-технічної освіти, учні Хмельницького професійного ліцею провели майстер клас та показали свої навички у професії електрогазозварювальник.
25.11.2021
Вбудована мініатюра для Місто професій 2021
Хмельницька обласна служба зайнятості долучилася до всеукраїнського профорієнтаційного заходу для дітей «Місто професій».
08.09.2021
Вбудована мініатюра для Затребувані на ринку праці професії

Вступна кампанія триває. У Міністерстві освіти і науки склали рейтинг найпопулярніших спеціальностей серед цьогорічних абітурієнтів. Ними виявились філологія, право та комп’ютерні науки. Такі ж спеціальності найчастіше обирають і хмельницькі вступники, але на сьогоднішній день бракує спеціалістів робітничих професій.

28.07.2021