оп
Вбудована мініатюра для Хмельницька обласна служба зайнятості у місті професій

Вже кілька років в Україні успішно проводиться всеукраїнський профорієнтаційний захід для дітей «Місто професій». Його головна мета —формування світосприйняття майбутніх фахівців та допомога зробити свідомий вибір майбутньої кар'єри. До участі у заході долучилася Хмельницька обласна служба зайнятості. Фахівці зустрічали дітей в мобільному центрі з профорієнтації. Тут їх знайомили зі світом професій, в першу чергу, з професіями, актуальними на ринку праці міста та району, їх змістом, навчальними закладами, де можна пройти навчання, правилами вибору професії.

11.09.2019
Вбудована мініатюра для У дитячий оздоровчий табір «Джерельце» завітали фахівці Хмельницької обласної служби зайнятості

Аби краще допомогти дітям розібратися у світі дорослих професій фахівці служби зайнятості підготували різноманітні профорієнтаційні ігри, конкурси, розваги. Якщо наймолодші школярі брали участь у конкурсі малюнка на асфальті то найстарші проходили онлайн-тестування, яке допомагає людині більше дізнатися про свої здібності і нахили.

11.07.2019
Вбудована мініатюра для Телепередача «Твій ранок»

Яких три найпопулярніші професії на ринку праці сьогодні? Які професії найбільш високооплачувані та яка найбільша заробітна плата пропонувалась на ринку праці з початку 2019 року?... відповіді на ці та інші запитання Ви зможете дізнатись з сюжету телепрограми «Твій ранок», що на телеканалі «Поділля Центр». Гість програми - начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Хмельницького обласного центру зайнятості Ірина Козко.

21.05.2019
Вбудована мініатюра для Телепрограма «Твій ранок»: гість студії заступник начальника профорієнтації Хмельницького обласного центру зайнятості Аліна Гембова

Що являє собою профорієнтація, на що потрібно звернути увагу при виборі професії, що таке профдіагностичне тестування… відповіді на ці та інші запитання Ви зможете дізнатися з сюжету телепрограми «Твій ранок», що на телеканалі «Поділля-центр»

25.03.2019
Вбудована мініатюра для Ярмарок професій - подорож навчальними закладами області

У Хмельницькому академічному театрі ім. М.Старицького вирувала ярмарка професій. За ініціативи Хмельницької районної філії Хмельницького ОЦЗ у холі театру розгорнулося справжнє студентське містечко.

06.12.2018
Вбудована мініатюра для У Хмельницькому влаштували подорож у світ професій

«Ярмарок професій», який відбувся у приміщенні обласного муздрамтеатру імені Старицького, зібрав майже тисячу випускників хмельницьких шкіл. Учні 9 - 11 класів знайомилися з професіями, отримували буклети з інформацією про навчання у закладах Хмельницького та цікавилися майстер-класами.

06.12.2018