16.10.2020 | 13:12

             Торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, який має як економічні, так і соціальні, педагогічні, психологічні наслідки.

            Хмельницькою обласною службою зайнятості постійно здійснюється інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення, зокрема безробітних громадян, з метою попередження торгівлі людьми та орієнтації на легальну зайнятість. З початку року проведено понад 1300 інформаційних семінарів із загальних питань, 470 інформаційних вебінарів та 218 тематичних семінарів «Ризики нелегальної трудової міграції».

          Підвищенню обізнаності громадян, як не стати жертвою торговців людьми, допомагає робота з матеріалами в інформаційних секторах та консультаційних центрах «Онлайн–форватер», що діють у всіх центрах зайнятості та філіях Хмельницького обласного центру зайнятості.  Де можна ознайомитись з нормативно-правовими документами та матеріалами легального працевлаштування, отримати інформацію з різноманітних питань трудової та соціальної сфери, дізнатись про діючі громадські організації тощо.

        Звичайно, кожна людина сама приймає рішення, де і як їй працювати. Кожен з нас вирішує, що для нього є головним – жити одним днем чи мати певні гарантії у завтрашньому дні.

Тож будьте обережними та обізнаними щодо торгівлі людьми!

           Важливі контакти!!!

Якщо Ви або Ваші рідні потрапили у ситуацію торгівлі людьми, зверніться по допомогу:

  • Національна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів: 0-800-505-501,  527;
  • Міністерство закордонних справ України – (044) 238 16 57;
  • Укрбюро Інтерполу розшуку осіб, зниклих за кордоном - (044) 256 12 53;
  • Департамент боротьби зі злочинами, що пов’язані з торгівлею людьми Національної поліції України (постраждалим за кордоном або в межах України) – (044) 374 37 85;
  • Урядова «гаряча лінія» – (044) 284-19-15, www.ukc.gov.ua .