04.01.2017 | 09:51

Комплексний профорієнтаційний проект: «Розпочни кар’єру з професійного навчання!»

 

Мета: Підвищити рівень обізнаності учасників Проекту щодо можливостей професійного навчання за сприяння служби зайнятості, освітніх послуг навчальних закладів, зокрема, центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі - ЦПТО ДСЗ), змінити уявлення громадян щодо шляхів побудови професійної кар’єри, розкрити переваги вибору актуальних та перспективних професій, спонукати до навчання та підвищення кваліфікації.

   

Завдання Проекту:

1.  Інформування про послуги служби зайнятості, шляхи отримання професійної освіти та підвищення кваліфікації.

2.  Сприяння професійному самовизначенню та підготовка до свідомого вибору професії.

3.  Презентація актуальних та перспективних професій, освітніх послуг навчальних закладів, зокрема ЦПТО ДСЗ.

4.  Ознайомлення з провідними підприємствами міста (району) та їх кращими працівниками.

5.  Мотивація учасників Проекту до побудови професійної кар’єри та здобуття затребуваних професій.

 

Термін реалізації Проекту: лютий - листопад 2017 року.

 

Учасники Проекту:

1. Особи, зареєстровані в центрах зайнятості, які:

- не мають професії;

- потребують зміни професії або підвищення кваліфікації;

- розглядають професійне навчання як необхідну складову для ефективної зайнятості;

- мають бізнес-ідею, для реалізації якої необхідні додаткові професійні навики (професійне навчання);

2. Учні 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

3. Інші особи, які добровільно виявили бажання взяти участь в Проекті.

 

Можливі партнери Проекту:

- структурні підрозділи Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА;

- структурні підрозділи управління молоді та спорту Хмельницької ОДА;

- структурні підрозділи райдержадміністрацій (міських рад);

- об’єднані територіальні громади;

- професійно-технічні та вищі навчальні заклади, в т.ч. ЦПТО ДСЗ;

- провідні підприємства та успішні підприємці міст (районів);

- центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;

- бібліотечні установи;

- інші зацікавлені структури.

 

Масштабність Проекту:

Проект реалізовується в усіх районних, міських, міськрайонних центрах зайнятості Хмельницької області (далі – базові центри зайнятості) та розрахований на різні вікові та соціальні групи громадян. Орієнтовна кількість учасників проекту – 3500 осіб.

 

Очікувані результати Проекту:

1.               Підвищення рівня обізнаності про послуги державної служби зайнятості, зокрема, щодо організації професійного навчання, отримання ваучерів, освітніх послуг навчальних закладів, зокрема, ЦПТО ДСЗ.

2.               Формування в учасників Проекту реального уявлення про перспективи власної зайнятості, потреби роботодавців та їх вимоги до професіоналів.

3.               Спрямування на навчання за актуальними на ринку праці професіями.

 

Основні етапи реалізації:

 

Підготовчий етап ( з 1 до 15 лютого 2017 року)

Базовими центрами зайнятості готуються листи з пропозиціями соціальним партнерам взяти участь в реалізації Проекту та запрошенням на робочу зустріч.          Під час зустрічі презентується Проект, обговорюються конкретні заходи, які будуть проводитися та визначаються терміни їх проведення.

Примітка: Презентація Проекту та обговорення спільних заходів може проводитися також в рамках круглого столу з питань профорієнтації та профнавчання.

Далі розробляється план заходів, затверджується наказом по БЦЗ за погодженням з соціальними партнерами, які залучаються до Проекту. Наказ та затверджений ним план заходів подається до відділу організації профорієнтації Хмельницького ОЦЗ за тиждень до початку реалізації Проекту.

Далі готуються плани та сценарії/програми запланованих заходів, здійснюється підбір учасників, підготовка обладнання та матеріалів для їх проведення.

Оголошення та план заходів базові центри зайнятості розміщують в місцевих засобах масової інформації, на інформаційних стендах у центрі зайнятості, в установах, які задіяні в реалізації Проекту. Інформація про заплановані в рамках Проекту заходи подається у відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Хмельницького ОЦЗ для розміщення на веб-сторінці Хмельницької обласної служби зайнятості (далі -Хмельницька ОСЗ).

 

Основний етап (з 15 лютого – по 25 листопада 2017 року)

Під час одного з групових (масових) заходів проводиться презентація Проекту його учасникам. Під час презентації оголошується його мета, завдання, план проведення заходів. Далі згідно з визначеними термінами проводяться заходи, передбачені Проектом.

Заходи Проекту висвітлюється в ЗМІ, на веб-сторінці, сторінці в Fасеbооk Хмельницької ОСЗ, на сайтах партнерів Проекту.

 

Перелік рекомендованих заходів:

1. Заходи для безробітних громадян (плануються з врахуванням інфраструктури району (міста), потреб роботодавців та безробітних):

 

блок 1.1. Семінари з орієнтації на навчання: презентація послуг з професійного навчання, курсів навчання, професії (з презентацією проекту);

блок 1.2. Презентація навчальних закладів, які здійснюють навчання безробітних громадян (може бути в формі відеопрезентації, он-лайн екскурсії), день відкритих дверей навчального закладу з майстер-класами з актуальних професій;

блок 1.3. Заходи на провідних підприємствах міста (району): професіографічна екскурсія, день відкритих дверей на підприємстві, презентація роботодавця (може бути в формі відеопрезентації, он-лайн екскурсії);

блок 1.4. Тренінги “Побудова кар'єри та професійний розвиток”, “Розвиток комунікативних навиків” та інші.

 

2. Заходи для учнів загальноосвітніх навчальних закладів (звернути особливу увагу на дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю)

блок 2.1. День відкритих дверей центру зайнятості ( з презентацією проекту);

блок 2.2. Заочні конкурси:

заочний огляд-конкурс відеосюжетів «Від професії до кар’єри» серед учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Хмельницької області;

заочний конкурс творів-роздумів (есе) «Що я знаю про свою майбутню професію?» серед учнів 9-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів Хмельницької області;

блок 2.3. Інтерактивні заходи для молоді:

- профорієнтаційний квест, брейн-ринг, аукціон професій;

- профорієнтаційні ігри “Місто”, “Острів”, “Магістри-бакалаври” тощо;

блок 2.4. Дискусія на тему «Як правильно обирати професію?».

На початку дискусії зачитується декілька робіт учасників конкурсу творів-роздумів (есе) «Що я знаю про свою майбутню професію?» та організовується їх обговорення з учнями. В ході дискусії слід розглянути питання: що потрібно знати про майбутню професію, які типові помилки допускаються при виборі професії та навчального закладу, коли потрібно обирати професію, до чиїх порад слід прислухатись при виборі професії, хто виграє від того, що людина буде займатися улюбленою роботою та інші;

блок 2.5. Дні відкритих дверей навчальних закладів, презентації навчальних закладів (можуть бути в формі відеопрезентації, он-лайн екскурсії);

блок 2.6. Групові профконсультації із застосуванням психологічного тестування (на визначення сфери професійних інтересів та нахилів);

блок 2.7. Дні відкритих дверей на підприємствах; презентації професій, професіографічні екскурсії на провідні підприємства, до успішних підприємців, презентації роботодавця (можуть бути в формі відеопрезентації, он-лайн екскурсії);

блок 2.8. Виїзні акції в пришкільні та літні оздоровчі дитячі табори «Обираймо професію разом!»;

блок 2.9. Профорієнтаційні уроки/«Уроки реального трудового життя»;

блок 2.10. «Подорож в світ професій» (ярмарки професій в інтерактивній формі).

 

3.Заходи обласного масштабу (є обов’язковими для всіх базових центрів зайнятості, проводяться згідно із Положеннями, які затверджені наказом директора Хмельницького ОЦЗ про реалізацію даного проекту):

3.1. Обласний заочний огляд-конкурс відеосюжетів «Від професії до кар’єри» серед учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Хмельницької області (додаток 1 до Проекту).

3.2. Обласний заочний конкурс творів-роздумів (есе) «Що я знаю про свою майбутню професію?» серед учнів 9-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів Хмельницької області (додаток 2 до Проекту).

 

Заключний етап (з 25 по 30 листопада 2017 року) - підведення підсумків Проекту.

Базовими центрами зайнятості не пізніше 30 листопада 2017 року подається узагальнена інформація про підсумки проекту.

Результати Проекту висвітлюються в місцевих засобах масової інформації, на веб-порталі, порталі в Youtube, сторінці в Fасеbооk Хмельницької ОСЗ, на сайтах соціальних партнерів, в інформаційних матеріалах, які подаються в Центральний апарат Державної служби зайнятості та інші інстанції. Хмельницьким обласним центром зайнятості готується збірник, в якому узагальнюються подані інформаційні та аналітичні матеріали та кращий досвід базових центрів зайнятості щодо реалізації Проекту.

 

 

Додаток 1 до проекту

«Розпочни кар’єру з професійного навчання!»

Положення про обласний заочний огляд-конкурс відео сюжетів «Від професії до кар’єри» серед учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Хмельницької області

 

І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.

1.1. Метою обласного заочного огляду-конкурсу відеосюжетів «Від професії до кар’єри» серед учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Хмельницької області (далі - конкурс) є створення сприятливих умов для забезпечення свідомого професійного самовизначення учнівської молоді.

1.2. Завданнями конкурсу є:

- сприяння формуванню в учнів загальноосвітніх навчальних закладів свідомого підходу до вибору професії, навчального закладу;

- сприяння реалізації творчого потенціалу молоді, організація змістовного дозвілля;

      - розвиток навиків використання сучасних інформаційних технологій для створення та обробки відеоматеріалів;

- виховання позитивного ставлення до різних видів професійної

діяльності, бажання працювати на благо України.

 

                      ІІ. ВИМОГИ ДО КОНКУРСНИХ РОБІТ.

   2.1. Відеосюжет має відображати особисті думки та погляди автора.

   Конкурсант має:

- презентувати себе в кадрі;

- розкрити основні причини та критерії, які особисто для нього є вирішальними при виборі майбутньої професії;

- показати та розповісти:

- які основні джерела інформації він використовував та аналізував, чий досвід чи приклад враховував при прийнятті рішення щодо професії;

- які особисті якості він має, як їх розвиває чи має розвинути, щоб стати успішним в професійному середовищі;

- як він готується до майбутньої професійної діяльності (в яких заходах брав участь, куди звертався, що вивчав, з ким спілкувався, які підприємства відвідав тощо);

- який навчальний заклад (заклади) обрав для здобуття професійної освіти;

- які перспективи, напрями професійного зростання він бачить в цій професії в майбутньому (де він хотів би працювати, чим конкретно займатися, які посади обіймати тощо);

- яке ставлення батьків, викладачів, друзів до його професійного вибору та інше.

   2.2. Відеозапис має бути наданий на електронному носії (диску). На конверті до диску слід обов’язково вказати: Конкурс «Від професії до кар’єри», ПІБ учасника, клас, назву навчального закладу (повністю).

2.3. Дозволяється використовувати будь-які прийоми художньої та

комп'ютерної обробки інформації.

 2.4. Відеоряд має супроводжуватися коментарем автора в кадрі або за кадром, при цьому можуть використовуватися ілюстрації, фотографії, текстові фрагменти, музичний супровід тощо.

2.5. Забороняється запозичення та копіювання відеоматеріалів інших виконавців. До конкурсу не допускаються роботи, в яких пропагується насильство, релігійна та етнічна ворожнеча, міститься політична складова, пропагуються шкідливі звички (алкоголізм, наркоманія, тютюнопаління тощо), вживається ненормативна лексика.

   2.6. Тривалість відеосюжету не повинна перевищувати 3-4 хв.

2.7. Конкурсні роботи не повертаються. Організатори конкурсу можуть використовувати їх під час проведення інформаційно-просвітницьких, профорієнтаційних та інших заходів в навчальних закладах, центрах зайнятості, сільських громадах тощо. Також, відеосюжети можуть бути розміщені на веб-сторінці Хмельницької обласної служби зайнятості, порталі в Youtube, сторінці Хмельницької обласної служби зайнятості в Fасеbооk та ін.

ІІI. ОРГАНІЗАТОРИ КОНКУРСУ.

   3.1. Організаторами конкурсу є Хмельницький обласний та міські, районні, міськрайонні центри зайнятості (далі — базові центри зайнятості).

   3.2. Повноваження організаторів:

- в рамках діючих угод про співпрацю залучають до участі в підготовці та проведенні конкурсу представників відділів (управлінь): освіти райдержадміністрацій/виконкомів міських рад, об’єднаних територіальних громад; молоді та спорту; культури, національностей та релігій; будинків творчості дітей та юнацтва, соціальних служб та інших установ, організацій та фізичних осіб (за згодою), які надають організаційну, фінансову та іншу допомогу для проведення конкурсу в порядку, встановленому чинним законодавством;

- здійснюють (за наявності коштів) фінансування конкурсу за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття в межах кошторисних призначень;

- створюють конкурсні комісії для оцінювання представлених робіт, до складу яких можуть входити фахівці центру зайнятості, представники відділів (управлінь) освіти; молоді та спорту; культури, національностей та релігій; будинків творчості дітей та юнацтва; служби у справах дітей; центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді тощо;

- на підставі рішення конкурсної комісії нагороджують учасників конкурсу заохочувальними нагородами (дипломами, подяками, подарунками тощо).

     

ІУ. ПОРЯДОК І ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ

4.1. До участі у конкурсі запрошуються учні 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Хмельницької області (далі — учні ЗОНЗ). Кожний учасник подає на конкурс одну роботу (відеосюжет).

 

4.2. Конкурс проводиться поетапно:

I тур (відбірний) – лютий-березень 2017 року.

Проводиться у загальноосвітніх навчальних закладах Хмельницької області та містах Хмельницький, Нетішин, Кам’янець-Подільський, Славута, Шепетівка, Старокостянтинів.

На даному етапі для оцінювання робіт може створюватися конкурсна комісія в кожному навчальному закладі (якщо там є декілька учасників конкурсу). Учасники, роботи яких зайняли перше місце в навчальному закладі, допускаються до участі в другому турі конкурсу. Їх роботи не пізніше 20 березня 2017 року доставляються до базових центрів зайнятості.

 

II тур (півфінал) – квітень 2017 року.

До півфіналу допускаються роботи учасників, які зайняли перше місце у I-му турі.

Для їх оцінювання наказом директора базового центру зайнятості створюється конкурсна комісія із залученням соціальних партнерів, рішенням якої визначаються переможець та призери конкурсу, які посіли друге та третє місця в півфіналі. Кращі роботи демонструються під час різних профорієнтаційних заходів, які проводяться в місті (районі).

Учасники, відео яких зайняли перше місце в ІІ турі конкурсу, допускаються до участі в наступному турі (фіналі). Їх роботи не пізніше 15 квітня 2017 року разом з протоколом засідання конкурсної комісії передаються до обласного центру зайнятості (форма протоколу додається).

 

III тур (фінал) - до 28 квітня 2017 року.

До фіналу допускаються роботи учасників, які зайняли перше місце в II-му турі. Переможця та призерів фіналу конкурсу, які посіли друге та третє місце, визначає конкурсна комісія обласного етапу конкурсу, яка створюється із залученням соціальних партнерів згідно з наказом директора Хмельницького обласного центру зайнятості. Оцінювання робіт здійснюється відповідно до критеріїв, які визначені даним положенням.

 

V. ОЦІНЮВАННЯ РОБІТ

5.1. Критеріями для оцінювання робіт є:

- підтримка іміджу професії, яка презентується;

- бачення майбутньої перспективи в професії;

- оригінальність, творчий підхід до розкриття теми конкурсу;

- глибина розкриття теми конкурсу;

- якість відеозапису та звукового супроводу;

- рівень володіння комп'ютерними технологіями створення та обробки відео;

- дотримання конкурсних вимог.

5.2. Максимальна оцінка по кожному окремому критерію – 5 балів. Максимальна сума балів –35.

5.3. Роботи оцінюються конкурсною комісією відповідно до визначених критеріїв, по кожній роботі обраховується середній бал та формується рейтинг робіт, згідно з яким визначаються переможець та призери конкурсу, які посіли друге та третє місце. Середній бал визначається шляхом ділення суми балів від всіх членів комісії на чисельність членів комісії.

   5.4. Рішення оформляється протоколом за підписами всіх членів конкурсної комісії.

 

VІ. НАГОРОДЖЕННЯ І ЗАОХОЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ.

   6.1. Переможцем визнається учасник, чий відеосюжет отримав найвищий середній бал.

   6.2. За результатами півфіналу та фіналу конкурсу переможець та учасники, які посіли друге та третє місце, нагороджуються дипломами та заохочувальними подарунками від обласної служби зайнятості, та/або від соціальних партнерів, які брали участь в організації та проведенні конкурсу.

6.3. Інформація про переможців конкурсу та кращі роботи розміщуються в друкованих засобах масової інформації, на веб-сторінці, сторінці в Fасеbооk, відеохостингу в Youtube Хмельницької обласної служби зайнятості.

 

 

Додаток 2 до проекту

 

«Розпочни кар’єру з професійного навчання!»

 

Положення

про обласний заочний конкурс творів-роздумів (есе)*

“Що я знаю про свою майбутню професію?”

серед учнів 9-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів Хмельницької області

 

І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Метою обласного заочного конкурсу творів-роздумів (есе)

“Що я знаю про свою майбутню професію?” серед учнів 9-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів Хмельницької області (далі - конкурс) є створення сприятливих умов для забезпечення свідомого професійного самовизначення учнівської молоді.

1.2. Завданнями конкурсу є:

- сприяння формуванню в учнів загальноосвітніх навчальних закладів свідомого підходу до вибору професії, навчального закладу;

- сприяння реалізації творчого потенціалу молоді, організація змістовного дозвілля;

      - виховання позитивного ставлення до різних видів професійної

діяльності, бажання працювати на благо України.

 

                      ІІ. ВИМОГИ ДО КОНКУРСНИХ РОБІТ.

 2.1. Мова конкурсної роботи: українська.

2.2. Літературний жанр, в якому має бути виконана робота –твір-роздум (есе)*.

2.3. Обсяг роботи - до 2 аркушів друкованого тексту (Times New Roman, 14-й шрифт, інтервал між строчками - полуторний) на папері формату А-4.

2.4. Титульна сторінка конкурсної роботи повинна бути оформлена згідно із зразком (в додатку).

2.5.У тексті не допускається скорочень назв та найменувань.

2.6. Забороняється запозичення та копіювання з робіт інших виконавців. До конкурсу не допускаються роботи, в яких зустрічається ненормативна лексика, пропагується насильство, релігійна та етнічна ворожнеча, міститься політична складова, пропагуються шкідливі звички (алкоголізм, наркоманія, тютюнопаління тощо).

2.7. Конкурсні роботи не повертаються. Організатори конкурсу можуть використовувати їх під час проведення інформаційно-просвітницьких, профорієнтаційних та інших заходів в навчальних закладах, центрах зайнятості, сільських громадах тощо. Також, роботи (уривки з робіт) можуть бути розміщені на веб-порталі, сторінці в Fасеbооk Хмельницької обласної служби зайнятості та ін.

 

*Есе – (від франц. Essai - спроба, проба, нарис) – невеликий за обсягом прозовий твір, з довільною композицією, що відображає індивідуальні враження і міркування автора з конкретного питання і не претендує на вичерпну відповідь.

  

ІІI. ОРГАНІЗАТОРИ КОНКУРСУ

   3.1. Організаторами конкурсу є Хмельницький обласний та міські, районні, міськрайонні центри зайнятості (далі — базові центри зайнятості).

   3.2. Повноваження організаторів:

- в рамках діючих угод про співпрацю залучають до участі в підготовці та проведенні конкурсу представників відділів (управлінь): освіти райдержадміністрацій/виконкомів міських рад, об’єднаних територіальних громад; молоді та спорту; культури, національностей та релігій; будинків творчості дітей та юнацтва, соціальних служб та інших установ, організацій та фізичних осіб (за згодою), які надають організаційну, фінансову, матеріальну та іншу допомогу для проведення конкурсу в порядку, встановленому чинним законодавством;

- здійснюють (за наявності коштів) фінансування конкурсу за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття в межах кошторисних призначень;

- створюють конкурсні комісії для оцінювання представлених робіт, до складу яких можуть входити фахівці центру зайнятості, представники відділів (управлінь) освіти; молоді та спорту; культури, національностей та релігій; будинків творчості дітей та юнацтва; служби у справах дітей; центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді тощо;

- на підставі рішення конкурсної комісії нагороджують учасників конкурсу заохочувальними нагородами (дипломами, подяками, подарунками тощо).

     

ІУ. ПОРЯДОК І ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ

      4.1. До участі у конкурсі запрошуються учні 9-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів Хмельницької області (далі — учасники). Кожний учасник подає на конкурс одну роботу.

 

    4.2. Конкурс проводиться поетапно:

   I тур (відбірний) – жовтень 2017 року.

Проводиться у загальноосвітніх навчальних закладах Хмельницької області та містах Хмельницький, Нетішин, Кам’янець-Подільський, Славута, Шепетівка, Старокостянтинів.

   На даному етапі для оцінювання робіт може створюватися конкурсна комісія в кожному навчальному закладі (якщо є декілька учасників конкурсу). Учасники, роботи яких зайняли перше місце в навчальному закладі, допускаються до участі в другому турі конкурсу. Їх роботи не пізніше 20 жовтня 2017 року доставляються до базових (районних, міських, міськрайонних) центрів зайнятості.

           

    II тур (півфінал) – листопад 2017 року.

   До півфіналу допускаються роботи учасників, які зайняли перше місце у I-му турі.

Для їх оцінювання наказом директора базового центру зайнятості створюється конкурсна комісія із залученням соціальних партнерів, рішенням якої визначаються переможець та призери конкурсу, які посіли друге та третє місця в півфіналі.

   Учасники, роботи яких зайняли перше місце в ІІ турі конкурсу, допускаються до участі в наступному турі (фіналі). Їх роботи не пізніше 15 листопада 2017 року разом з протоколом засідання конкурсної комісії передаються до обласного центру зайнятості (форма протоколу додається).

  

    III тур (фінал) - до 30 листопада 2017 року.

   До фіналу допускаються роботи учасників, які зайняли перше місце в II-му турі. Переможця та призерів фіналу конкурсу, які посіли друге та третє місце, визначає конкурсна комісія обласного етапу конкурсу, яка створюється із залученням соціальних партнерів згідно з наказом директора Хмельницького обласного центру зайнятості. Оцінювання робіт здійснюється відповідно до критеріїв, які визначені даним положенням.

 

V. ОЦІНЮВАННЯ РОБІТ

5.1. Роботи, що подаються на конкурс, оцінюються за наступними критеріями:

-    відповідність конкурсним вимогам;

-    творчий підхід до розкриття заданої теми;

-     оригінальність побудови композиції твору;

-     самостійність думок, міркувань та висновків автора;

-    грамотність викладу матеріалу;

-    підтримка іміджу професії, яка розглядається.

   5.2. Максимальна оцінка по кожному окремому критерію – 5 балів. Максимальна сума балів –30.

   5.3. Роботи оцінюються конкурсною комісією відповідно до визначених критеріїв, по кожній роботі обраховується середній бал та формується рейтинг робіт, згідно з яким визначаються переможець та призери конкурсу, які посіли друге та третє місце. Середній бал визначається шляхом ділення суми балів від всіх членів комісії на чисельність членів комісії.

   5.4. Рішення оформляється протоколом за підписами всіх членів конкурсної комісії.

 

VІ. НАГОРОДЖЕННЯ І ЗАОХОЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ.

   6.1. Переможцем визнається учасник, чия робота отримала найвищий середній бал.

   6.2. За результатами півфіналу та фіналу конкурсу переможець та учасники, які посіли друге та третє місце, нагороджуються дипломами та заохочувальними подарунками від обласної служби зайнятості та/або від соціальних партнерів, які брали участь в організації та проведенні конкурсу.

6.3. Інформація про переможців конкурсу та кращі конкурсні роботи розміщуються в друкованих засобах масової інформації, на веб-сторінці, сторінці в Fасеbооk Хмельницької обласної служби зайнятості.

 

 

Додаток до Положення про обласний заочний конкурс творів-роздумів (есе) “Що я знаю про свою майбутню професію?”

 

 

Конкурсна робота

 

Твір-роздум (есе) “Що я знаю про свою майбутню професію?”

 

Виконав: Іваненко Юрій Михайлович,

                                                               учень 9-Б класу ЗОНЗ №2

                                                               м.Дунаївці

                                                              

 

Жовтень 2017 рік