Якщо вірити вченим, в найближчі 20 років наш світ чекають глобальні зміни. Екологія, медицина, наука, економіка і навіть соціальний устрій зазнають змін. Ринок праці теж стрімко змінюється, з розвитком глобальних технологій і постійним прогресом потреба в нових і перспективних професіях усе більше зростатиме. На зміну старим приходять нові професії, більш затребувані й цікаві.  У зв'язку з тим, що біо- та IT-технології активно входять у нашу повсякденність, зовсім скоро з'явиться безліч професій на стику наук: біоінженер, молекулярний дієтолог, сіті-фермер, енергоаудитор, проектувальник "розумних доріг" та інші.  Давайте знайомитися з новими професіями ближче...

Оцінювач інтелектуальної власності

           Оцінювач інтелектуальної власності - людина, яка визначає справжню ціну винаходів, ідей, бізнес - моделей та інших нематеріальних активів.

           Визначення ринкової вартості інтелектуальної власності зводиться до визначення вартості права на результати діяльності суб'єкта з використанням інтелектуальної власності, володіння яким забезпечує їх власникові певний дохід. Велика кількість об'єктів інтелектуальної власності унеможливлює застосування для їх оцінки стандартних методик. У будь-якому випадку оцінка являє собою грошову міру того, скільки потенційний покупець готовий заплатити за володіння правами на результати конкретного інтелектуального продукту.

 Професію можна здобути:

- Національний університет «Києво- Могилянська Академія»

- Дніпропетровський національний університет ім. О.Гончара

- Київський національний економічний університет ім. В.Гетьмана

- Київський національний торгово - економічний університет

- Одеський національний економічний університет

За матеріалами сайту https://inventure.com.ua/news/ukraine/25_professij_budushego_i_gde_ih_poluchit